Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę! - temat zbiorczy


CvS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do nagrywania/grania co-op/let's play
Gra : Borderlands 2 
Wymagany Wiek : obojętnie
Mutacja :bez znaczenia
Skype : tak (kubaaa20012)

TS:Też może być
Level :od początku

steam:nyden (takie samo zdjęcie)

Edytowane przez Nyden
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 319
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do grania.
Gry :

 

CS GO (Wersja Steam)

Garry's Mod (Wersja steam)
Arma 2 / Arma 2 Operation Arrowhead (Wersja Steam)

Unturned

Team Fortress 2

 

Wymagany Wiek : 13-14
Mutacja : Tak
Skype / TS3
Ranga CS GO: Silver IV - Silver Elite (Ja jestem Silver Elite)

 

Nick Steam: xmatis365 i avatar taki jak na forum.

Skype: xmatis365

Opublikowano (edytowane)

Szukam osoby do grania co-op

Gra : The Forest

Wersja: najnowsza (steam)

Wymagany Wiek : 14-16

Mutacja : tak

Skype : d4n10s

Gadu - Gadu : -

TS: -

Level : -

 

Najlepiej pisać na pw albo e-mail: [email protected]. Na skype jestem bardzo rzadko. Wymagam uprzejmości, dużej ilości czasu wolnego, nie przeklinania co 3 słowo i umiejętności współpracy.

 

Edytowane przez D4n100

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Opublikowano

Szukam osoby do grania co-op

Gra : The Forest

Wersja: najnowsza (steam)

Wymagany Wiek : 14-16

Mutacja : tak

Skype : d4n10s

Gadu - Gadu : -

TS: -

Level : -

 

Najlepiej pisać na pw albo e-mail: [email protected]. Na skype jestem bardzo rzadko. Wymagam uprzejmości, dużej ilości czasu wolnego, nie przeklinania co 3 słowo i umiejętności współpracy.

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!

Niedawno zakupiłem sobie tytuł "H1Z1" i szukam ekipy do gry. (1-3 osoby)

Ludzie chętni do dołączenia do "Ekipy" proszę o PW lub zapro na Steam który podam niżej.

 

Moje skromne wymagania  :)

wiek: najlepiej 15+ (lecz niema to zbytnio znaczenia)
działający mikrofon i możliwość komunikacji (skype,ts)

a także późne pory gry np 23+ (wakacje  :D)

 

O mnie: Mam na imie Filip, urodziem się w 1999 roku. (16 lat)

Mieszkam w Anglii, więc moja znajomość języka jest dość dobra.

Gry to moje hobby/pasja lubie grac w RPG-i, Shootery i gry mmo.

Nałogowo gram w CS:GO lecz mam ochote to zmienić więc szukam 

ekipy do pomocy.

 

 

 

Namiary na mnie:

 

Steam: profiles/76561198054003743/          (zlapiecie mnie miedzy 14-19 zapewne będe grał w CS:GO)

Skype: (pw)

 

Zazwyczaj zaczynam moje przygody około godziny 14-15 czasu Polskiego 19-20 robie sobie przerwe na okolo 2-3 godzinki i potem jestem nawet do 5. ( o ile nic nie mam w planach)

Za duza sygna - MrPiotrek122

Opublikowano

Gra : Civilization V/Civilization Beyond Earth/Neverwinter
Wymagany Wiek :+12
Mutacja :Nie trzeba,byle byś był ogar,
Skype :soulpl44
Gadu - Gadu :54320284
TS:podam na prv ;)
Level :Neverwinter od 1 lvl. Reszta to jako takie doświadczenie w grze,ale nie wymagane

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do grania co-op
Gra :PayDay 2
Wymagany Wiek : 16+ (w sumie to każdy byle po mutacji)
Mutacja : tak
Skype : katarek9 (tak wiem , kupę lat temu go założyłem)
Gadu - Gadu : 21057553
TS: Nie ogarniam tego ale na komputerze mam , tak wiec jak coś to z tego co kojarzę to na ts sie najlepiej gada :P
Level : 50 (wczoraj kupiłem grę)


Jak by ktoś był zainteresowany to proszę na gg albo skype zadzwonic , albo zwyczajnie priv ;)

 

Edytowane przez cumcietek7
Opublikowano

Szukam 2 ogarnietych osób do grania napadów w gta 5 PS4

Gra: GTA 5 PS4

Wymagany Wiek :14

Mutacja :NIE MUSI BYĆ ALE MOŻE

Skype Musi być żeby rozmawiać. W RAZIE CZEGO MÓJ TO JEST patryk..hebda

Level 12 jest wymagany

                                                                         post-816901-0-33396300-1405158820.png

                                                                                                     Lubie Komiksy <3

                                                                                                                                          By Me KomiksPl 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Szukam osoby do gry co-op

Gra: Portal 2 (najlepiej oryginał)

Wymagany Wiek: 14+

Mutacja: Nie musi być

Skype: Wymagany (mój to THE razor)

Level: Od początku

Edytowane przez razor6665
Opublikowano (edytowane)

Szukam osób do wspólnego grania

Gra: Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

Wymagany wiek: 15+

Mutacja: tak

Skype: nie, zamiast Skype Team Speak

Level: najlepiej 30+, tak by mieć coś lepszego do jazdy.

Kontakt na priv.

Edit:

Serio, napisałem wzpólnego? :_;

Edytowane przez NivormPL

ŁutututummL5fkp.jpg?1 Tssssss       

Opublikowano

Szukam ludzi do grania, najlepiej 2-3.

 

Gra : H1Z1
Wymagany Wiek : 14+
Mutacja : Tak 
steam: tarcio
Level : wymagam umiejętności poruszania się przy pomocy klawiatury i używania myszki :) 

graphic.png

Opublikowano (edytowane)

Szukam osoby do nagrywania/grania co-op

Gra : Project Reality, ew. CS GO

Wymagany Wiek : 15+

Mutacja : Nie wymagana ale miło by było. :)

 

Kontakt Forum, steam Nisos.

Wymagany mikrofon dobrej jakości, kultura, szacunek i humor. :)

 

..POTRZEBA 7 OSÓB DO PIERWSZEJ GRY..

Edytowane przez DjLewys
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do grania
Gra : Titanfall
Wymagany Wiek : Powyżej 12
Mutacja : Nie potrzebne mikro
Skype : winda1724
Gadu - Gadu : Nie posiadam
TS: Nie posiadam
Level : Obojętny

 

 

Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam grania co-op
Gra : H1z1
Wymagany Wiek :13-18
Mutacja : nie musi być
Steam: Varizz
Level : obojętne doswiadczenie, jak coś mam przegrane 28 godz, wiec nawet ogarniam, tylko z budowaniem baz itp niezbyt.

Edytowane przez polop0123
Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osób do nagrywania/grania co-op/let's play
Gry :  Titanfall,CS-GO,BF3,4,PayDay 2

Wymagany Wiek : 12+
Mutacja : obojętnie

Skype : szelestny1234
Gadu - Gadu : 
54458745

Origin: stacherka4

Wiadomości na pw

Steam: stacherka4

TS: podam po rekrutacji
Level : Wystarczy znać podstawy

Tolerancja dla graczy bez mutacji

OGAR I JESZCZE RAZ OGAR!!!!!!!

W zgłoszeniu piszcie ,że chodzi o Titanfall,CS-GO,BF3,4,PayDay 2

Edytowane przez Recon PL
Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do nagrywania/grania co-op/let's play
Gra : PAYDAY2
Wymagany Wiek : 12+
Mutacja : Nie
Skype : SuchyTheGame lub varti.gaming
Gadu - Gadu : Nie posiadam
TS: Nie posiadam
Level : obojętnie aby umiał grać i był ogarnięty

mój steam: http://steamcommunity.com/id/Vartuch/

Edytowane przez Varti1
Opublikowano

Szukam osoby do gry co-op

Gry:

 

Need for Speed Most Wanted 2012 (Wszystkie DLC)

Don't Starve Together Beta

Battlefield 3 (Bez DLC)

Garry's Mod

Team Fortress 2 (Premium DLC)

Saints Row The Third (Wszystkie DLC)

Borderlands Game of The Year

 

Wymagany Wiek: 14-15

Mutacja: Tak

Skype: Wymagany (mój to xmatis365)

Steam: xmatis365

Level: Musisz ogarniać podstawy i tylko tyle wymagam.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Witam. dołącze do jakiejś ekipy
Gra : PayDay 2
Wymagany Wiek : mój wiek 19
Mutacja : jest
TS: mogę załatwić serwer
Level : mam 2 godziny w grze, jestem amatorem.

mój steam

Edytowane przez bartosz13

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osób  do wspólnego grania w gry i dłuższego posiedzenia na ts, oraz osoby która nie miała by nic przeciwko dokupieniu jakiej gry żeby z nami grać bądź zakupieniu jakiejś nowości która się właśnie pojawiła na rynku gier.
Gra : min. H1Z1, cs:go i inne
Wymagany Wiek :18+ robimy wyjątki

TS: ts3.letsgame.pl szukać nicku Goblin przesiaduję na strefie vip 

Edytowane przez nanopletek
Opublikowano (edytowane)

Siemanko szukam ekipy do gierki  H1Z1 na serwerze Kraków lub jakimś innym to jest do ugadania ;)

+17

ts

steam mateuszek135 lub nick cINEEK B| 

Edytowane przez FARRLOR :3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...