Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę! - temat zbiorczy


CvS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Szukam osoby do pogrania na multiplayer

Gra : Garrys Mod
Wymagany Wiek : poniżej 15
Mutacja : Nie wymagana
Skype : Viciolekxd64
Gadu - Gadu : #####
TS: #####

Level: #####

Steam: Wiktorxd64

zapraszam do wspólnej gry ;p

  • Odpowiedzi 319
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do grania MultiPlayer, CO-OP)
Gra#1 :Need for Speed Most Wanted 2012 + Wszystkie DLC (Movie Legends, NFS Heroes, Ultimate Speed, Terminal Velocity) (Origin)

Gra#2: Garry's Mod - Trouble in Terrorist Town, Sandbox - Tuungle (Żadnego hamachi) (jeśli chcesz pograć ze mną na sandbox musisz pobrać paczkę addonów do której podam ci link) (Steam - tylko oryginały) 

Gra#3: Unturned 2.0 - Tuungle (Żadnego Hamachi) (Steam - Gold nie jest obowiązkowy)

Gra#4 Terraria - Tuungle (Żadnego hammachi) (Steam-NonSteam)

Gra#5 Battlefield 3 (Bez Premium) (Origin) (CO-OP)
Wymagany Wiek : 13,14,15 (Ja mam 14)
Mutacja : Dla mnie bez znaczenia, liczysz się ty a nie twój głos :)
Skype : mateuszxd132
TS3: 
94.75.112.152 - Zielonkowato 

Level'e:

Need for Speed Most Wanted: nieważny ja też mam słaby level i kiepskie samochody :(

Garry's Mod: Musisz mieć doświadczenie w tych 2 trybach i przynajmniej 24 h w grze. I musisz ogarniać mechanikę gry.

Unturned: Wymagam samych podstaw typu "Do czego służy siekiera ???". Uprzedzam,, nie znam się na craftingu w tej grze :O

Terraria: Wymagam abyś znał podstawy. Ja znam grę w jakiś 10 %.

Battlefield 3: Level co najmniej 10, doświadczenie w grze, podstawy.

Steam: xmatis365 (Avatar Anonymous)

Origin: Matis365 (Avatar z niebieską literą "M")

 

Jeśli już do mnie piszesz, napisz na końcu, że jesteś z MPC Forum. Dzięki :).

Edytowane przez Mateo365
Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do grania co-op:
Gra : Portal 2
Wymagany Wiek : 12+
Mutacja : Nie wymagana (nie przechodzilem)
Skype : SPHRAX
Level : Prosiłbym, żeby osoba za dużo nie umiała i nie "piunkała" mi non-stop

Steam: SPHRAX_PL

Edytowane przez osky2001
Opublikowano

Witam! Szukam osoby do grania co-op!
Gra : Borderlands 1 wydanie GOTY.
Wymagany Wiek : co za roznica, aby glos byl znosny.
Mutacja : taaaak.
Skype : bedzie chetny to podam ^^
Gadu - Gadu : 49424461
TS: nie bedzie.
Level :
Chce pograc od 0, przemknela mi ta gra jakos, teraz w lapska mi wpadla to trzeba pokorzystac.

Wymagania to jedynie zainstalowana PELNA WERSJA LEGALNEJ KOPII GRY. No i steam.

Moj wiek : 93 rocznik.

 

Chetni pisac na gg ^^

mm7l.png

Opublikowano

Gra : Unturned
Wymagany Wiek : 10-17
Mutacja : Nie wymagana.
Skype : Wymagany <Po mój skype kieruj się na PW :)
Gadu - Gadu : Nie wymagany
TS: Nie wymagany
Level : Nie gra roli.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka . Szukam osoby do gry w Cry of Fear.
Gra : Cry of Fear
Wymagany Wiek : poniżej 15
Mutacja : Nie wymagana
Skype : Nie wymagane ale najlepiej żeby było.

Zapraszam do wspólnej gry. Pisać tutaj, na skype [Viciolekxd64] lub najlepiej na steam [Wiktorxd64]

Opublikowano

Witam szukam osoby do grania co-op, multiplayer

Gra: Garry's mod

Wymagany wiek: 12-15

Mutacja: niewymagana

Skype: wymagany, kieruj się do mnie na pw

Steam: wymagany, kieruj się do mnie na pw

tS: niee

Level: duża znajomość gry niewymagana, bo ja też nie wszystko jeszcze ogarniam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do nagrywania/grania co-op/let's play
Gra : Dying Light
Wymagany Wiek : 15+
Mutacja : Posiadam i nie wymagam, ale dość piskliwy głos też nie wchodzi w grę
Skype :
Gadu - Gadu : 36521072
TS: owszem
Level :
gramy od zera

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do nagrywania/grania co-op/let's play
Gra : Portal 2 {wersja steam' owa}
Wymagany Wiek : 13-14
Mutacja : Nie wymagana
Skype : krzys45987

STEAM: wodz0505

Opublikowano (edytowane)

Gra : Warface, BF3, Fifa15, ITP
Wymagany Wiek :16+
Mutacja :Obojętne 
Skype :Oskareq4
Gadu - Gadu :Pisac PRIV
TS:Pisac PRIV
Level :

Edytowane przez oskar1232
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do nagrywania/grania co-op/let's play
Gra : Payday 2
Wymagany Wiek : 16
Mutacja : Nie jest wymagana
Skype : -
Gadu - Gadu : -
TS: Wymagany
Level :
Obecnie 16 lvl, gram od wczoraj.

 

PS. Wolalbym abyscie zapraszali mnie na steam , nick : Dzik_Mariusz (avatar z logiem Virtus Pro)

Opublikowano
 

1358378998-U298545.png


Ten temat jest poświęcony osobom, którzy szukają kogoś do grania lub nagrywania let's play

Więc zaczynajmy chyba nikt nie sądzi, że każdy będzie pisał np.

" Szukam gracza, ja jestem chętny"

Nie to na tym nie polega

 


Gra : Aliens : Colonial Marines  co op
Wymagany Wiek : 13+
Mutacja : nie wymagana
Skype : arintokoks2 
Gadu - Gadu : brak
TS: brak
Level : brak

Czy to tak Dużo Kosztuje? Kliknij+

Opublikowano

Witam szukam osoby do grania co op

Gra: magicka

Wymagany wiek: 13-16 lat

Mutacja: niewymagana (Ja też jeszcze nie przeszedłem)

Skype:wymagany

level: Nie jest wymagany duży, ja też nie gram zaawansowanie w tą grę. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gra : PAYDAY 2
Wymagany Wiek : 16+
Mutacja : ...
Skype : argeled
Gadu - Gadu : brak
TS: wymagany

Level : wszystko jedno

Steam: uNL  SiljenT (taki sam avatar)

Tu kiedyś był obrazek...

Opublikowano

Witam. Szukam grania co-op
Gra : Warface
Wymagany Wiek : 13
Mutacja : Obojętne
Skype : Obojętne 
Gadu - Gadu : Obojętne
TS: Jak chcesz :D
Level : Obojętne

Szukam 3/4 osób na survivale i misje posiadam "wspomagacze" xD Chętnych PW

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do pogrania
Gra :S4league
Wymagany Wiek :min. 14lat
Mutacja :Nie musi być
Skype :Tak. Mój skype: studenciak444
Gadu - Gadu :moze byc
TS:Nie
Level :Obojętny

 
Opublikowano
Szukam osoby aby porobić misje na DW

Gra : PAYDAY2

Wymagany Wiek : +16 (mój wiek 19)

Mutacja : tak 

Skype : nie 

Gadu - Gadu : nie 

TS: mile widziany 

Level : 2 lvl infamus 
Opublikowano
Witam i od razu przepraszam, jeżeli wątek jest w zlym dziale i proszę o przeniesienie.

 

Jeszcze nie zaczalem grać w Dying Lighta. Szukam osoby ktora chce zagrać coopa ale - nie chce osoby ktora juz przeszla gre. Szukam kogos, kto tak jak ja zacznie odkrywać świat Harranu i bedzie czerpal taka sama frajde jak ja, a nie osoba, ktora juz 100 raz przechodzi i wie gdzie wszystko jest.

 


 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Szukam osób do wspólnej gry.

Gra: Call of Juarez: Więzy Krwi

Wymagany wiek: -

Mutacja: -

Skype: priv

Gadu-Gadu: 44532430

TS: -

Level: tu lvli nie ma, ale jeśli chodzi o wymagania, to wszystkie odblokowane klasy.

 

ŁutututummL5fkp.jpg?1 Tssssss       

Opublikowano

Szukam osób do wspólnej gry
Gra :Skill Special Force 2
Wymagany Wiek :12-14
Mutacja :-
Skype :podam na priv
Gadu - Gadu :-
TS:-
Level :od 1 :)

 

Mój nick w grze ZenonJadro

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do grania co-op

Gra : Hounds Last Hope

Wymagany Wiek : +16

Mutacja : Tak

Skype : Nie

Gadu - Gadu : Nie

TS: Tak ip 185.5.98.190

Level : od 1

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

SSRP

Siły Szybkiego Reagowania Pantera


Kim Jesteśmy?
Jesteśmy grupą powstałą 25 Maja 2014 roku , którą łączy fascynacja militariami, taktyką, wojskowością oraz grami. Gramy głównie w ArmA 2, a w drugiej kolejności ArmA 3, lecz nie tylko, gramy też w inne gry(DCS,Warthunder,Man of War,Combat Mission,Wargame itp). Jesteśmy jedną z założycielskich i honorowych drużyn Legionu, aktualnie w grupie jest nas 8, lecz bierzemy udział w misjach wspólnie z Legionem, które sięgają do 25 graczy na jednym serwerze. Staramy się tworzyć misje różnorodne i nie grać cały czas tymi samymi jednostkami, a w rozgrywkach zachowujemy klimat oraz “wcielamy się” w żołnierzy, którymi gramy. Większość z nas gra w serie ArmA od wielu lat.

Używamy modów takich jak:
 

  • ACE
  • ACRE
  • I44
  • Wszelkie mapy.
  • Oraz inne ciekawe mody.

Co musisz spełniać by do nas dołączyć?



  • Posiadać oryginalną kopię gry ArmA 2 oraz ArmA 2 OA.
  • Posiadać mikrofon dobrej jakości.
  • Być w wieku przynajmniej 16 lat.
  • Potrafić zachować się podczas rozgrywek i poza nimi.
  • Posiadać czas, by uczestniczyć w zapowiedzianych rozgrywkach typu COOP, oraz szkoleniach(Piątki i Soboty wieczorem).
  • Mieć chęć współpracy z resztą grupy.

Co oferujemy?



  • Stronę oraz forum.
  • Serwer TS 3.
  • Serwer A2/A3.
  • Grupę STEAM.
  • Dobrą atmosferę.
  • Profesjonalną pomoc techniczną.
  • System rang, oraz możliwość wzbijania się po szczeblach grupy.
  • Profesjonalnie prowadzone szkolenia.
  • Doświadczonych MissionMakerów oraz pomoc w tworzeniu misji.
  • Bardzo dobrze wykonane misje typu COOP.

Strona: http://ssrpantera.tk/
YouTube: https://www.youtube....WEz6LN-Q/videos
Serwer TS 3: 178.217.189.111 (kanał SSRP)
hasło: veterani
Kontakt:
Przez TS, na naszym forum, pod tym postem, albo jedno z poniższych:

[email protected]

Auron:
Steam: Auron(auronok12)
GG: 2959185

Roxor:
Steam: Roxor(piramida23)

Dominax:
Steam: =: d0m1nAtr0n1kS :=(dominax1)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...