Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][KwadratowaMasakraS2] Kwadratowy Aincrad [TS3]


Zachitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer w stylu kwadratowej masakry sezonu pierwszego!!

 

IP: sivir.maxcraft.pl

 

Wzór podania:

 

Nick w grze:

Wiek:

Potrafisz współpracować?

Sprawny mikrofon?

TeamSpeak3?

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekipy wbij na TS3

 

Dane:

IP:hard-ts.pl:2000

Kanał: Svip Krwawy Aincrad

Hasło: rekrutacja

 

Informacje o trybie gry:

 

Panuje HardCore, zostajesz wyrzucony na 15 minut po smierci.

Surowce z stone.

 

(Rozmiar ograniczenia mapy 1000×1000)

Opublikowano

Nie Polecam serwera -.-

Ostatnia KwadratowaMasakra Zachitsu trwała 1 dzien zalosne -.-

Admin nie ogarnia .

Trwała 1 dzień. Serwer był testowy u mnie na kompie. Pisałem, że domowy. Graczy było dużo, lecz każdy chciał na nowym serwere, dedyku bym dał mape od nowa więc zrobiłem jak chcieliście. Więc nie miej pretensji do mnie. Serwer stoi gracze zachwalają, każdy siedzi na TS3, wspólnie gramy oraz bawimy się dobrze.

Teraz nie polecasz a wczoraj jak mi pisałeś, wręcz błagałeś bym Cie znowu dodał.

Opublikowano

Nick w grze: FrxX

Wiek: 16

Potrafisz współpracować?: Tak

Sprawny mikrofon?: Tak

TeamSpeak3?: Tak

 

 

 

 

Nick w grze: MoHiToS

Wiek: 14

Potrafisz współpracować?: Tak

Sprawny mikrofon?: Tak

TeamSpeak3?: Tak

 

 

 

Co do założyciela tematu to na TS3 jest to kanał 28 a nie 8:)

Opublikowano

Nick w grze: KronossPL

Wiek: 13

Potrafisz współpracować? Tak

Sprawny mikrofon?Tak

TeamSpeak3? Tak

Jak wszedłem na ts to nie było takiego kanału

Opublikowano

Nick w grze: KronossPL

Wiek: 13

Potrafisz współpracować? Tak

Sprawny mikrofon?Tak

TeamSpeak3? Tak

Jak wszedłem na ts to nie było takiego kanału

Kanał 28 ;)
Opublikowano

Nick w grze: KaMakE

Wiek: 14

Potrafisz współpracować? Tak , mam admina na 2 serwerach i nic nie piszą że coś źle robię

:)

Sprawny mikrofon? Jak najbardziej

TeamSpeak3? Tak

Opublikowano

Nick w grze: HoopDead

Wiek: 13 lat

Potrafisz współpracować?: Grałęm na kilku serwerach , typu wojny gildii , gdzie nauczyłem się naprawdę dobrze współpracować

:) .

Sprawny mikrofon? : Powinnien działać (Bynajmniej na team speaku , bo nie gadałem od ohoho

xD)

TeamSpeak3? : Tak .

HoopDead_eune_10_4_logo.png

Opublikowano

Ja na ts3 jestem online od 16:30, Czasami na 5 min wyjde... A Ciebie mateusz chyba nie było. Nikt mnie nie pytał czy może na wl...

Opublikowano

Dokładnie byłem, jakieś 10 minut temu, na ts-ie. Wszedłem pogadałem chwilę , i wyszedłem, bo koleś powiedział że czeka od 30 minut, to sobie pomyślałem spoko... . Ale jeśli teraz jesteś, no to moge wbić ;) .

HoopDead_eune_10_4_logo.png

Opublikowano

Nick w grze: 6Master9

Wiek: 13

Potrafisz współpracować? Owszem .

Sprawny mikrofon? Oczywiscie

TeamSpeak3?

Moj Kolega :

 

Nick w grze: thexinno

Wiek: 14

Potrafisz współpracować? Oczywiscie.

Sprawny mikrofon? Tak.

TeamSpeak3?Tak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...