Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Po jakim czasie usuwają konto?


HCFY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc wszystkim mam takie pytanko po jakim czasie nie obecnosci EA usunie moj Profil Gracza

np. jak nie bede gral 2 miesiace, 8 miesiecy 1rok czasu 2 lata dziekuje za odpowiedzi i Pozdrawiam was wszystkich serdecznie :)

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...

Opublikowano

Mają do tego prawo ale po prostu tego nie robią. Maksymalnie zbanują ale nigdy nie usuwają.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Mają do tego prawo ale po prostu tego nie robią. Maksymalnie zbanują ale nigdy nie usuwają.

 

Żeby zbanować to musiałby używać niedozwolonego oprogramowania ( cheatów ).

 

 

Kolega nie używał konta koło roku, może więcej i jak mówił to skasowali mu kierowców ale nie konto. Ale znając jego to po prostu na inne konto się logował, bo ja jego kierowce miałem widocznego w liście znajomych.

 

 

P.S

 

Kiedy rekrutacja na MPC RT bo moja RX-8 nie może się doczekać :)

nafson_gameplay.png
Opublikowano

Kiedy rekrutacja na MPC RT bo moja RX-8 nie może się doczekać :)

Musicie być cierpliwi. Jak pewnie widzicie team moderacyjny uległ lekkiemu osłabieniu przez co ma o wiele więcej na głowie. Wszystko będzie napisane w podpiętym temacie.

 

Żeby zbanować to musiałby używać niedozwolonego oprogramowania ( cheatów ).

Zgadzam się. Mi chodziło jedynie o to co maksimum zrobią z kontem.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Konta nie zostają kasowane, jedyne co tobie może się stać to to, ze nie pokaże tobie od razu po zalogowaniu ilości dodatkowej waluty w grze w postaci speedbostów, która i tak masz bo jak zalogujesz się przez klienta gry to ona się pojawi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...