Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak dodać GM , GA , HA w rankingu.


cziter20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.Tak to znowu ja i dziś pokaże wam jak ukryć GM w rankingu, jak było można dać do kosza.

O twieramy nasz skrypt rankingu.

I zmieniamy nasz @query na

 

$query = mysql_query("SELECT * FROM player WHERE name NOT LIKE '[GM]%' AND name NOT LIKE '[GA]%' AND name NOT LIKE '[HA]%' AND name NOT LIKE '[sGM]%' ORDER BY level desc, exp desc limit $poz,25");

Myślę ,że tut się przydał.

Edit Niech mod zmieni Jak ukryć a nie Jak dodać jakąś omame miałem

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

I co to ma być ?? po co to komu jak i tak Nie potrzeba HA w rankingu to tylko odstrasza graczy.

Opublikowano

a co jak np. moja ranga to nie [GM],[GA],[sGM],[HA] tylko [MOD] albo [CM]? :>

To wtedy można użyć zapytania:

SELECT * FROM player WHERE name NOT LIKE '[%' ORDER BY level desc

Opublikowano

Dopisujesz do kodu wtedy

 

$query = mysql_query("SELECT * FROM player WHERE name NOT LIKE '[GM]%' AND name NOT LIKE '[GA]%' AND name NOT LIKE '[HA]%' AND name NOT LIKE '[sGM]%' AND name NOT LIKE '[MOD]%' AND name NOT LIKE '[CM]%' ORDER BY level desc, exp desc limit $poz,25");

Edit

Up szybszy o minute.

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

To mozesz sb wejsc w comon gmlist ustawic przed nickiem [MOD] i w player przed nickiem...

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Up mylisz się nie tylko derin ma taki kod.

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

http://www.mpcforum....ziter20-metin2/

 

Pozdro, pewnie za 7 dni będzie kidem <3

 

 

@antywarn

 

Mogłeś to bardziej optymalnie napisać, a nie takie proste rzeczy dajesz i jeszcze w chuj nieoptymalnie :D

 

Cytat BR3ND'a : "19% to stanowczo za dużo. Dodatkowo team jest pełen.

 

Także jestem na nie.

 

Zapraszamy za miesiąc, jeżeli zwolni się miejsce. ;)"

 

Mylisz się kwiatek, nie za 7 dni tylko za miesiąc ;D

footer_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...