Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Wywala w FUT13, podczas sezonów offline.


miniu11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mam problem, ponieważ chciałbym pograć sezony na UT (offline), ale gdy próbuje przejść do tego trybu gra się wyłącza...

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano

Z tego co wiem, do trybu UT wymagany jest internet. Gra kupowana czy piracka? ;)

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Zaświeciłeś inteligencją, jak moglbym wbic na swój klub UT bez internetu I mając pirata...? Oczywiście, że oryginalna fifa.

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano

Nic nie wgrywałem.

 

Dodam, że robiłem reinstall gry, instalowałem najnowsze sterowniki do kart graf.

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano

PPM na FIFA 13 w Origin -> Sprawdź aktualizacje.

 

Robiłem nic nie pomogło... Poza tym nie ma dostępnych aktualizacji.

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano

Sprawdź czy teraz działa, bo z tego co przed chwilą wyczytałem, były problemy z serwerami EA.

 

Jeśli dalej nie będzie działało, to pozostaje tylko napisanie do supportu:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/785401-tut-kontakt-z-supportem/

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Sprawdź czy teraz działa, bo z tego co przed chwilą wyczytałem, były problemy z serwerami EA.

 

Jeśli dalej nie będzie działało, to pozostaje tylko napisanie do supportu:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/785401-tut-kontakt-z-supportem/

 

Kontaktowałem się z supportem, kazali mi odblokować porty do fify 13 PC.

Zrobiłem, dupa.

Jestem za Realem Madryt :]

 

xqez5d.png

Opublikowano

Pogrzeb w ustawieniach swojego modemu/routera.

 

Odpisz im, że nie pomogło.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...