Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Program do nagrywania-Bez większego zmniejszania fps i grafiki


Blondyneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś wam zaprezentuję program który nie zużywa tak dużo karty graficznej i procesora

Jest to program

MSI Afterburner

Download

http://www.programosy.pl/program,msi-afterburner.html

 

A więc tak gdy już zainstalujemy

-Uruchamiamy nasz programik

-Przechodzimy do zakładki Przechwytywanie Video

Przechwytywanie Video: <tu wybieramy przycisk który zaczyna i kończy nagrywanie>

Format video: <Wybieramy kompresje MJPG>

Optymalne ustawienia < możecie regulować oczywiście do przodu jeśli macie jakiś mega odjechany PC>

Jakość <60%> (ok 36p-48p)

Rozmiar ramki <pełna ramka> <jak ktoś woli może zmienić to będzie nagrywać ten obszar jaki wybierze w opcjach >

Ilość klatek na sekundę <49>

Limit klatek <nieaktywny>

Folder <miejsce docelowe gdzie będzie nam zapisywało filmiki>

Optymizacja wielokątowa <2 wątki kompresji>

Źródło dźwięku #1 i #2 <ustawiamy tak jak chcecie albo an systemowe <nagrywa dźwięki gier itp to co się dzieje na pc> <mikrofon nagrywa wasz głos >

 

 

Na takich ustawieniach powinniście prawie nie czuć różnicy ani płynności gry ani grafiki <czujecie się jakbyście nic nie nagrywali>

 

 

 

Chcesz komuś sprzęt spalić ?

//TrueFaith

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Chyba cie powaliło, albo mu kompa resnie, albo zrestuje sterownik albo spali sobie grafę tymi core i mem clock na max... Jak nie wiesz to po co piszesz bez sensowne poradniki. Ten nadaje się wręcz do wywalenia, po za tym to raczej do dobrych programów.

Opublikowano

Kuźwa, matole mój kolega uwierzył i na szczęście się spytał mnie czy działa bo by gpu usmarzył. Zdajesz sobie sprawę z tego co to jest coreclock na maximum?

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Kuźwa, matole mój kolega uwierzył i na szczęście się spytał mnie czy działa bo by gpu usmarzył. Zdajesz sobie sprawę z tego co to jest coreclock na maximum?

Noom :]

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Noom :]

No to po co przy nagrywaniu dawać CoreClock na max?

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Koniec offtopu, tak czy siak jak się już nagrywa to nie na szrocie i pare FPS przez Frapsa nie robi różnicy.

 

I jak mówiłem to brdziej do dobrych programów bo żaden z tego poradnik.

Opublikowano

Koniec offtopu, tak czy siak jak się już nagrywa to nie na szrocie i pare FPS przez Frapsa nie robi różnicy.

 

I jak mówiłem to brdziej do dobrych programów bo żaden z tego poradnik.

Dobrze wiesz że fraps rozwala każdą grę a ten program ciągnie mało grafiki i fps

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Dobrze wiesz że fraps rozwala każdą grę a ten program ciągnie mało grafiki i fps

 

On nie ciągnie bo by się urwała a od nagrywania jest fraps a jak się ma słabego kompa to trzeba po prostu zrezygnować z nagrywania.

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...