Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6] [WIELKI UPDATE] [DEDYK] BloodMine.eu [EKONOMIA] [ QUESTY] [NPC] [FRAKCJE] [WOJNY GILDI] [SKILLS] [FULL RPG-SURVIVAL] [NON-PROFIT]


Kaszka999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8bXtL.jpg

 

NOWA EDYCJA WYSTARTOWALA (11.01.2013 19:00)

Zapraszamy na strone główną po więcej informacji:

bloodmine.eu

 

Kolejna odsłona serwera Bloodmine.

Jestesmy z Wami juz od kilku miesięcy.

Dalej kontynuujemy wszystkim Wam znany styl

WOJNY GILDI.

Tym razem zadbaliśmy o wszystko !

Nie wierzysz ? Zagraj z nami!

 

IP serwera: bloodmine.eu

 

IP serwera ts3 : bloodmine.eu

 

Strona serwera : bloodmine.eu

 

 

 

PVP: włączone

 

 

Poziom gry: Hard

 

 

Moby: włączone

 

 

Typ serwera: Frakcje + mcMMO

 

 

AntyXray: włączony

 

 

Sloty: 100

 

 

WhiteList: wyłączona

 

 

Premium: niewymagane

 

 

Rekrutacja: wyłączona

 

 

Wersja gry: 1.4.6

b_560_95_1.png

Screenshots

 

Teri-32_2594445.jpg

 

Teri-31_2562471.jpg

08-teri-overview-top_2541152.jpg

 

MEDIA

 

Jak korzystać ze sprzedawcy?

 

 

 

 

Jak wykonywac questy?

 

 

 

 

 

 

 

 

>>Ekipa serwera:

 

- Własciciele:

>siemaeniu500

 

 

-HeadAdministratorzy:

>LightHeaded

 

-Administratorzy

>

 

-Moderatorzy:

>Szajba

>UTalkik2Me

>OrzesztyMod

>CrazyCripsMod

>Brutec

 

-KidMod:

>

 

 

 

Rekrutacja: otwarta

 

>>FAQ

 

1. Tnt jest włączone?

 

#Tak, pełny survival

 

2. Czy mapa jest ograniczona?

 

#Nie, to by było bez sensu

 

3. Jak mogę zarejestrować więcej niż 1 konto?

 

#Jest to mozliwe, tylko wtedy gdy dzielisz z kims adress IP (ten sam internet). Pojedynczy gracz moze posiadac tylko jedno konto.

Jezeli chcesz zarejestrować więcej niz jedno konto skontaktuj sie ze mną.

Opublikowano

Serwer z pozoru fajny , lecz po dłuższej grze staje się bardzo denerwujące to , że grać się da tylko rano lub w godzinach od 23 ponieważ są straszne lagi przy 70 osobach na serwerze ... ostatnio kładłem 20 klocków dirtu 10 minut co jest śmieszne

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...