Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DragonLand surv+frakcje,większy exp,zbalansowany VIP,ogarnięta administracja,dużo eventów


Tompork

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na nowy serwer surv+frakcje.Prezentacje tę pisze równo z otwarciem serwera.Aby umilić wam czas spędzony na serwie zostały wgrane odpowiednie pluginy i dobrana została ogarnięta i pomocna administracja.A teraz trochę informacji o nim:

 

 

PVP - Oczywiście on

cuboidy - Tylko spawn

Depozyt - EnderChesty na spawn

sloty:20(na start nie potrzeba więcej slotów,lepiej aby serwer miał mniej slotów a stał dłużej)

IP-s143.csrv.pl:23140

 

 

 

 

Administracja:

*Nie uczestniczy w grze na survival

*służy pomocą

*pracuje nad udoskonaleniem serwera i eventami

*W żaden sposób nie pomaga graczom

 

 

 

Pluginy:

Wypisze tylko te ważniejsze:

MCMMO

Faction

combatlog

ColoredSigns

 

 

 

 

Na spawnie znajdziecie:

*Rzeźnie z jedzeniem

*enchanta

*brak pvp

 

 

 

VIP jak na razie posiada:

Własną expiarke

MagicCarpet

 

Wszelkie pomysły odnośnie VIPa proszę pisać w temacie

 

 

 

 

 

W nazwie tematu wspomniałem o eventach,

A więc planujemy takie eventy jak,

*parkour

*Poszukiwanie skarbów

*O & X

 

 

Oprócz tego na mapie będą budowane z upływem czasu budowle z ukrytymi przedmiotami i tylko administracja będzie wiedziała gdzie one się znajdują.

 

 

 

 

A teraz o administracji:

[właściciel] TigerAO

[admin]Tompork

[admin]RabbitTM

[technik]BulletWars

[kidmod]Rannathur

 

Rekrutacja zamknięta,nie potrzebujemy na razie większej ekipy

 

 

 

 

 

UWAGA ZA KOMENTARZ ZE SWOIM NICKIEM OTRZYMACIE NA START MIKSTURĘ SZYBKOŚCI , MELONA I ZIEMNIAKA.

 

JEŚLI JUZ PISZECIE NEGATYWNY KOMENTARZ UZASADNIJCIE CHOCIAŻ BEZ BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH I ZGODNIE Z PRAWDĄ.

mca.png
Opublikowano

Pracujemy jeszcze nad pluginami , ale serwer spoko.Da sie grać.

=========================================

@Ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...