Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] DeLorean DMC-12 to jest Fake czy prawda ?


tomalziom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, jest to jakiś mod czy coś w tym guście ??

Jak tak to wie ktoś może jak to wgrać i skąd wziąć był bym bardzo wdzięczny za pomoc. ;)

Był bym wdzięczny chociaż o nazwę tejrze modyfikacji

;)

 

deloreansnfsworld.jpg

Opublikowano

Jakiś czas temu natknąłem się na to na oficjalnym forum. Z tego co pamiętam, jest to zrobiony przez kogoś model samochodu. Jakoś mi to nie pasuje do EA.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Z tego co wiem od starego kumpla, to dart team prawdopodobnie tworzy tego typu pojazdy tylko dla nich.

Jeśli chodzi o w/w fotę, to albo ktoś jest taki kozak i umie perfekt ogarnąć photoshopa, albo to orginal, jk na moje oko.

Ale wątpie, czy to ea zrobiła, a jeśli tak, to szykujcie grubo ponad 20k boost.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Bardzo dobrze zrobiona praca w photo shopie, napewno to nie jest autentyk. Samochody w kryjówce nie są podświetlone tak mocno. Niestety narazie tego samochodu nie ma i nie będzie w grze chociaż marze o tym bo napewno bym zainwestował po to cudeńko, super klasyk, old schoolowe auto z wielu starych filmów akcji :>

Opublikowano

Bardzo dobrze zrobiona praca w photo shopie, napewno to nie jest autentyk. Samochody w kryjówce nie są podświetlone tak mocno. Niestety narazie tego samochodu nie ma i nie będzie w grze chociaż marze o tym bo napewno bym zainwestował po to cudeńko, super klasyk, old schoolowe auto z wielu starych filmów akcji :>

 

 

Mam takie same zdanie o tym jak ty dlatego założyłem ten temat super bryka marzenie dla fana BTTF i nie tylko ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...