Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy Niech ktos mi wysle auto messages skonfigurowany na 1.4.6


tujmek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam problem robie auto messages ale jak ustawiam wszystko co trzeba ustawiam auto messages te napisy informacje i nie widza tego gracze prosze zeby ktos mi to zrobil Daje + przez 3 dni

 

 

 

 

To co ma tam pisać

- '&1Witamy na Serwerze &6Cewa-&4Craft'

- '&2Za grief grozi ban !'

- '&3Zapraszam do kupna Vipa/Svipa'

- '&4Za wylogowywanie sie podczas pvp grozi ban'

- '&6Chcesz kupic Vipa/Svipa ? Pisz Do Realena :)'

- '&cWidzisz Ze MasterProKox Deda graczy ? Zrób ss i daj &3Realenowi'

- '&4Ktos ci grozi w zyciu realnym ? Zglos to !'

 

@proszę powiedz ktoś jak to ustawić albo ss jak to ma wyglądać albo niech wyśle te napisy all

 

 

 

 

 

U mnie to wyglada tak

# ----------------------------------------------------

# AutoMessage Configuration File

# ----------------------------------------------------

# Message Configuration:

# Messages are handled in lists to allow for advanced customization!

# Feel free to add color codes by using & in your messages!

# To split a message onto multiple lines use the \n delimiter!

# Lines starting with / will be run as a command!

# To add single apostrophes into a message use ''.

# For a complete tutorial go to http://dev.bukkit.org/server-mods/automessage.

 

settings:

enabled: true

min-players: 0

log-to-console: false

auto-update: false

message-lists:

default:

enabled: true

random: false

interval: 30

prefix: '&r[&bAutoMsg&r] '

messages:

- '&1Witamy na Serwerze &6Cewa-&4Craft'

- '&2Za grief grozi ban !'

- '&3Zapraszam do kupna Vipa/Svipa'

- '&4Za wylogowywanie sie podczas pvp grozi ban'

- '&6Chcesz kupic Vipa/Svipa ? Pisz Do Realena :)'

- '&cWidzisz Ze MasterProKox Deda graczy ? Zrób ss i daj Realenowi'

- '&4Ktos ci grozi w zyciu realnym ? Zglos to !'

vip:

enabled: true

random: false

interval: 45

prefix: '&r[&bAutoMsg&r] '

messages:

- 'Kupiles vipa Svipa ? Jestes PRO ! :P'

 

 

 

Co tutaj jest źle ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...