Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][KwadratowaMasakraS2] Kwadratowy Aincrad [TS3] Jedna wyspa.


Zachitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krwawy Aincrad!

 

 

 

Serwer w stylu kwadratowej masakry sezonu drugiego!!

 

IP: 5.9.120.149:25625

 

 

Rekrutacja on.

 

Start 17:30!

Wzór podania:

 

Nick w grze:

 

Wiek:

Potrafisz współpracować?

Sprawny mikrofon?

TeamSpeak3?

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekipy wbij na TS3

Dane:

 

 

IP: ts3stepdub.pl

 

Kanał: 28 - Krwawy Aincrad

 

 

Hasło: rekrutacja

 

 

Informacje o trybie gry:

 

 

- Ograniczenie żyć ** EDIT Zycia traca sie tylko w stanie wojny!

 

 

(Gdy sie zalogujesz, posiadasz 8 żyć. Gdy giniesz tracisz jedno życie, gdy ich liczba osiągnie zero i zginiesz zostajesz wyrzucony z serwera. Życia zdobywasz jedząc emeraldy 1 emerald = 1 zycie.)

 

 

- Mapa.

20130115153950.png

(Rozmiar ograniczenia mapy 500x500)

 

 

Dostępne komedy:

 

 

- /wskrzes , /daj

 

(Daje 1 zycia graczu ceną 2 twoich.)

 

 

- /zycia

(Pokazuje ile żyć Ci zostało.)

 

 

 

- /spawn

(Teleportuje na spawn.)

 

 

 

- /home, /sethome

(Ustawia, teleportuje do domu.)

Opublikowano

Nick: Riazek

Wiek: 16

Potrafisz współpracować?: Bez tego nawet bym nie pisał - tak

Sprawny mikrofon: tak

TS: Oczywiście tak

Opublikowano

Nick w grze :Petersonq

Wiek:13

Potrafisz współpracować?:Tak

Sprawny mikrofon ?: Mam.

TeamSpeak:Mam.

Cos o sobie: Nazywam się Piotr. Bardzo lubię pomagać dzięki czemu szybko zdobywam reputację oraz nowych kolegów. Interesuje się muzyką oraz sportem. Chciałbym wnieść coś od siebie na serwer oraz chce się dobrze bawić z innymi graczami. Zaczynam też swoją przygodę z YouTube i bardzo bym prosił o pozwolenie na nakręcenie jakiegoś filmiku z tego serwera. Pozdrawiam. Petersonq

Opublikowano

Nick-domil1111

Wiek-14lat

Potrafisz wspórpracować-tak

mikrofon-tak

teamspeak-mam

skype-mam

Coś o sobie-mam 13 lat na gry poswiecam około 4 godz w tyg.

 

Lubisz minecraft kliknij ------>b59c2d66786fd5a5b00ad310a2a763ef.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...