Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival][Mobarena][Paintball][120 Slotów] Enaguler


mmminecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3024121.png

informacjed.png

 

 

myslnik.pngTryb rozgrywki: Survival Full

myslnik.pngBiała lista: Nie

myslnik.pngIlość slotów: 120

myslnik.pngZwierzęta: Tak

myslnik.pngPotwory: Tak

myslnik.pngPvP: Tak

 

 

 

 

Informacje :

 

Serwer Został stworzony z myślą o graczach pragnących krwawych bitew.

 

Mamy do zaoferowania wam serwer Survival + Top PVP + Trochę rozrywki.

 

Wciel się w pustynnego wojownika wyrusz w podróż i podbij świat wraz ze znajomymi!

 

 

Opis :

 

Na serwerze znajduje się topka najlepszych pod komendą : /leadkills

 

Są też takie pluginy jak mobarena jak i paintball.

 

Przygotowaliśmy również dla was różne parkoury z nagrodami.

 

Mamy też dużo pomysłów na eventy

:).

 

 

Gdy zabijemy gracza wypada nam z niego jego głowa.

 

Dodaliśmy ten plugin z myślą o tzw. trofeach

:).

 

Posiadamy profesionalną administrację oraz profesionalnych administratorów.

 

Serdecznie was zapraszamy do gry.

 

 

IP : enaguler.tk:222

 

 

 

 

Screeny:

 

2cx9isk.png

 

246s0eu.png

 

28hpztk.png

Opublikowano

Temat odświeża się co 24h... Ale od tego jest moderator.

Po drugie nie polecam serwera :)

Admini teleportują do byle jakich graczy, kiedy sobie zażyczą..

po 3 Są rangi "Budowniczy", którzy mogą sobie włączać GM i oczywiście mają swoje gildie :)

po 4 Brak OtherDrops na tyle slotów, x-reye lecą po kolei admin ma na to wylane ; ) Daje im szanse po x5 ;D

Ale to nic w końcu prawda? :)

Dziękuję, dowidzenia.

Opublikowano

Temat odświeża się co 24h... Ale od tego jest moderator.

Po drugie nie polecam serwera :)

Admini teleportują do byle jakich graczy, kiedy sobie zażyczą..

po 3 Są rangi "Budowniczy", którzy mogą sobie włączać GM i oczywiście mają swoje gildie :)

po 4 Brak OtherDrops na tyle slotów, x-reye lecą po kolei admin ma na to wylane ; ) Daje im szanse po x5 ;D

Ale to nic w końcu prawda? :)

Dziękuję, dowidzenia.

Właśnie miałem to pisać :> Server jest no po prostu bez sensu, budowniczy jedzie na gm podczas pvp ^^
Opublikowano

Czemu jest przerwa techniczna?

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- Cos tam -->
<ins class="adsbygoogle"
     style="display:block"
     data-ad-client="ca-pub-3640367005070289"
     data-ad-slot="8391034456"
     data-ad-format="auto"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- Cos tam -->
<ins class="adsbygoogle"
     style="display:block"
     data-ad-client="ca-pub-3640367005070289"
     data-ad-slot="8391034456"
     data-ad-format="auto"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...