Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte][Dział] Nova Raider


Achtung Achtung

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Proponowałbym dodanie działu gry Nova Raider.

 

"Explore the entire galaxy with your own spaceship ! Nova Raider is a real time collaborative MMORPG."

 

Nova Raider jest grą MMO na przeglądarkę rozgrywaną w kosmosie. Do gry nie potrzebujemy pobierać ciężkich klientów bo wszystko jest dostępne poprzez przeglądarkę. Jeśli ktokolwiek grał z Was w Dark Orbit to powinien czuć się tutaj jak w domu bo ogólna specyfika rozgrywki jest niemalże identyczna. Gracz w Nova Raider wciela się w rolę pilota, który właśnie uciekł swoim statkiem od wrogiego najeźdźcy. Zgubiliśmy się w tym wielkim wszechświecie i teraz przyszło nam wyruszyć w poszukiwania swojej planety matki. Spotkamy wiele wrogich statków, potworów kosmicznych i piratów, ale eksploracja wszechświata tak nas wciągnie, że wprost musimy pogodzić się z ciągłą agresją jaką spotykamy na każdym kroku. Naszym statkiem przemierzymy mnóstwo galaktyk, oczywiście pozwolono nam tutaj również ulepszać nasz kosmiczny pojazd dodając przy tym zupełnie nowe części, bronie itp.

W grze na przeglądarkę Nova Raider możemy wybrać pojazd spośród różnych klas statków takich jak: raider, tank, support czy miner. Jednak po kilku minutach gry przekonamy się, że cała zabawa głównie opiera się tutaj na współpracy i grze drużynowej, więc musimy połączyć swoje siły z innymi graczami, aby móc stanąć do walki z potężnymi bossami, ale niektórych zadań również sami nigdy nie będziemy w stanie wykonać.

 

Media:

 

 

 

Link do gry:

 

Na razie do wyboru są dwa serwery: FR1 i DE1.

 

Nasz klan gra na FR1, nazwa klanu: PL1.

 

Jesli ktoś grał w Darkorbit, od razu będzie wiedział o co chodzi w tej grze

:)

 

Więcej chyba nie muszę dopisywać, sami ją sprawdźcie!

 

Pozdrawiam Achtung.

1356746888-U334301.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...