Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Średniowieczna Kraina [20 slotów] [Podania] [YT] [TS]


JakubV2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.Chce zapowiedzieć serwer o nazwie Średniowieczna Kraina.Wzorem serwera jest Starożytna Kraina .

 

Będziemy kręcić z serwera odcinki i wstawiać na YouTube.

Nie wiem czy muszę coś mówić na czym polega ten typ.

Dla nie kumatych:

 

Będzie się kręcic filmik z serwera

Tworzyć zamki

Nie grifować

Współpracować

Znaleźć swoją ekipe

 

Będzie to tak wyglądało że na starcie serwera wyznaczy sobie swoją działkę.

Nie będzie się tam zakładało żadnych cuboidów itp.

Po prostu mamy grać fer play jak prawdziwa ekipa.

Chcemy by krajobraz serwera był epicki.

 

 

 

 

Wymagania:

 

Mikrofon

Minimum 11 lat a max 17 (by się nam dobrze rozmawiało)

Ts 3

gdy chcesz grać musisz być na ts

Grać na serverze w określonej porze (można kiedy się chce grać lecz jakieś zebrania np o 19 e wtorki itp)

Ogarnięcie

Nie grifowanie

 

Wzór podania:

 

Wiek

Czy posiadasz mikrofon:

Czy posiadasz ts 3"

Czy umiesz budować średniowiecznie ?

Czy jesteś ogarnięty ? :

Czy będziesz grał często ? "

Czy będziesz chodził na ts'a i się dogadywał:

Czy masz ekipę (minimum 2 osoby w grupie by mieć działkę (móc grać)

Nazwa Kanału na YT:

 

Przewidywana data startu:Pod koniec stycznia

Sloty:Zobaczy się ile slotów

 

Poszukujemy:

 

osób które będą nagrywać serie ponieważ aktualnie mój komputer nie jest w stanie nagrywać (kiepska jakość.

 

Chce też od graczy by grali na texturPacku John Smitch ponieważ pod taki TexturPack jest tworzony serwer.

 

Postęp prac:40 %

 

Budujemy miasto (spawn)

post-709897-0-60491700-1358247981_thumb.png

post-709897-0-69648900-1358248006_thumb.png

mca.png
Opublikowano

Wiek: 1 5

Czy posiadasz mikrofon: Tak

Czy posiadasz ts 3: Tak mam Ts3

Czy umiesz budować średniowiecznie ? Jak najbardziej

Czy jesteś ogarnięty ? Raczej tak

Czy będziesz grał często ? Tak jesli czas pozwoli

Czy będziesz chodził na ts'a i się dogadywał : Tak !

Czy masz ekipę (minimum 2 osoby w grupie by mieć działkę (móc grać): Tak

Nazwa Kanału na YT: Tak mam ale żadko wchodze

 

 

Mój skype to : nikodem.olejniczak1

 

 

 

W kazdej chwili jestem

 

 

Moj nick to Bleee

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...