Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bypass slots, czyli omijanie limitów slotów.


Pinkie Pie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

ostatnio, szperając sobie po bukkicie natknąłem się na całkiem ciekawy plugin.

Jest nim bypass slots. Poniżej, postaram się ładnie opisać, do czego ten plugin służy, oraz w jaki sposób go używać.

2908444.png

Do czego służy bypass slots?

Otóż plugin ten służy do omijania limitów slotów.

Zakładamy, że mamy hosting na mineserv.eu, gdzie limit slotów

wynosi np. 20. Dzięki pluginowi bypass slots możemy mieć ich aż 30!

 

Co muszę zrobić, żeby plugin działał?

Zmienić liczbę slotów w pliku config.yml, oraz

do danej grupy, np. gracz, wystarczy dodać:

-bypass.slot

i gotowe

:)

 

Jak wygląda działanie pluginu?

Dla przykładu:

mamy ustawione 20slot, a nasz

wskaznik online wygląda, bynajmniej tak: 27/20

 

Skąd mogę pobrać plugin?

 

Poradnik został całkowicie wykonany przeze mnie,

w związku z czym zastrzegam sobie prawo do jego rozpowszechniania, lub kopiowania na inne witryny, bez mojej zgody.

Member | Mentor Minecraft

nothing else.

Pomocnik
Opublikowano

W permissions essentials.join.full czy coś takiego, a nie obciążać serwer dodatkowym pluginem

Za pomoc liczę na "Lubię to"

Opublikowano

Fajny plugin, ale i tak essentials ma taką samą funkcje :) Ale za znalezienie i pokazanie, like :)

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czyli jedynie zwiekszy to lagi na servie a w dodatku moze spowodowac pretensje ze strony hostingu... Juz chyba lepiej zrobic zrzute i wykupic lepsza maszyne

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...