Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [Whitelist ON] [10Slotów]


Administrators

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem was zaprosic na serwer kwadratowa masakra whitelist-on! Na serwerze masz tylko 1 życie ! Jezeli przegrasz konczysz gre na naszym serwerze

Jest to serwer przetrwania musisz zrobić wszystko ,aby nie zginąc

Możesz łączyć sie w grupy

admini stworzyli jak narazie

2 grupy

-Czerwoni

-Niebiescy

Jeżeli chcesz dołączyc do którejś z grupy napisz do admina (Jezeli nie chcesz nie musisz dołączać)

 

 

 

 

 

Wzór podania do kwadratowej masakry

 

 

IP : sph.owncraft.pl:25077

 

1.Nick :

2.Wiek :

3.Skype/TeamSpeak ? :

4.Mikrofon :

Opublikowano

1.Nick :Beat86

2.Wiek : 6

3.Skype/TeamSpeak ? : Obama

4.Mikrofon : Ta

 

Ps odbanuj mnie . :D

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Opublikowano

1.Nick : Adexion

2.Wiek : 19

3.Skype/TeamSpeak ? : Oba ma

4.Mikrofon : Yes

Lenovo IdeaPad Y50-70

Procesor: Intel Core i7-4710HQ 2.5 GHz
Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 860M - 4096 MB
Pamięć: 8192 MB  

 

Opublikowano

Wiek: 15

Nick:Viezzel

Imię:Kamil

Skype: Tak. Podam na PW ze względu na pojawienie się w nich danych osobistych.

Staż w mc: Od wersji Minecarft Beta 1.3

Coś o sobie: Jestem bardzo kreatywną osobą. Moim hobby jest informatyka (Dokładniej Grafika 3D). Lubię współpracę oraz kulturę. Zachowuję ortografię.

Dlaczego akurat nasz serwer?: Na forach znajdujemy dużo "słabych" serwerów. Głównie za sprawą nieudolnych administratorów, niepotrafiących zadbać o dobro gracza. Myślę, że ten serwer będzie szedł daleko i jeszcze dalej, ponieważ wymagania nie są typu : Mikrofon z auchanu za 9zł, który trzeszczy jak odkuracz w moim pokoju. Szukałem inspiracji i chyba ją znalazłem...

 

PS: Mam mikrofon Creative Fatality Games. Dobry komputer AMD FX 8120 oraz Radeon 7870. Dodatkowych informacji udzielę na PW ze względu na fakt, iż "czyta" mnie spora liczba osób, a bezpieczeństwa nigdy za wiele :)

Opublikowano

1.Nick : MrLoL.

 

2.Wiek : Age 13.

 

3.Skype/TeamSpeak ? : Jest, to and tamto.

 

4.Mikrofon : No pewnie.

 

- Pozdrawiam serdecznie. :<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...