Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Budujesz coś fajnego? Mogę, to nagrać...


Sheden

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Chciałbym zaproponować współprace przy projekcie budowli w roli kamerzysty.

Mogę nagrać Timelapse w rozdzielczości HD 1280x720 z kompletnym montażem i obróbką.

 

Pełen profesjonalizm i gwarancja najlepszej jakości video (dla YT oczywiście w wyższych

rozdzielczościach nie ma sensu nagrywać)

 

Jestem otwarty na propozycje doboru muzyki w tle i wskazówki na jakie szczegóły powinienem

zwrócić szczególną uwagę w nagraniu.

Gotowy film wstawiam na konto Fluesful albo za prośbą autora daje gotowy clip twórcy budowli

 

 

Wymagania:

 

- Muszę dostać kompletny projekt budowli do pobrania lub w formie screen'a

(żadne shity z dirtu nie będą filmowane)

- Wszelkie prośby o mój udział proszę wysyłać na PW

- W razie większych problemów uwzględnione będzie podanie GG lub Skype

 

 

 

Informacje ogólne:

 

 

KOMPUTER

PROCESOR AMD

AMDFX4x3,6/3,8GHZ

KARTA GRAFIKI

GEFORCEGTX660 2GB

HDMI DVI 3D DIRECTX 11

PAMIĘĆ RAM

8GB DDR31600MHZ

DYSK TWARDY

1000GB SATA3

NAGRYWARKA

DVDRW DUAL LAYER +/-

 

Nagrywanie: Fraps

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...