Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hacki I Vista Jak Włączyć


ZiomekYOYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Pewnie wiele osób ma problem z haczkami na Viscie.A więc:

-ściągamy ten injector z tej strony http://www.speedyshare.com/files/19387718/Zdjecie.exe PROSZĘ O REUPLADOWANIE!

-bierzemy go do folderu z hakiem którego chcemy włączyć

-wyrzucamy injectora którego dali do hacka i dajemy tego

-zmieniamy nazwę pliku DLL hacka na ten(wielkość liter ma znaczenie!)

-sprawdzamy czy jest zaznaczone uruchom jako administrator

-włączamy wr 2x ok i gdy klikamy 2 raz ok szybko włączamy haczka

-cieszymy się grą

 

O i skan dla tych co się boją te 3 wiry niegroźne w końcu to injector http://www.virustotal.com/pl/analisis/2a97dd7f4b1b07b077a2be98024ec08d7ce5dfd85ffa4b0dd193d3c9ff86a77d-1258729348

 

Poradnik by me liczę na 5

EDIT// http://www.speedyshare.com/files/19806541/Nominate.exe reupload :)

Opublikowano

No czy tak wiele osób ma problem z włączaniem hacków na Viście to nie wiem. Pare osób na pewno ma ten problem. Chcesz 5 to Ci dam, ale nie licz na nic więcej. :)

Z tym się nie zgodzę ciągle widzę tematy z jak odpalić cheaty O i na tym injectorze każdy hack działa ( przynajmniej mi )!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...