Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak rozwiązać powiązanie konta z bp.


radzioro12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam sposób na rozłączenie powiązania konta z bp ;) ,może się komuś przyda.

 

wideo:

 

Sam filmik ukazuje wszystko...wiec można bez opisu to zrobić ale jeśli nie to..

 

Mniej więcej tak: Konta BP- konta na bigpoint.pl

  • 1. Potrzebne są 3 konta na BP
  • 2.1 Główne zostaw na koniec
  • 3. zaloguj się na dwóch pozostałych kontach( 2 przeglądarki)
  • 4. połącz darkorbit z BP
  • 5. wyloguj się z tych kont BP
  • 6. zaloguj się ponownie
  • 7. odłącz konta w[wybrany serwer]
  • 8. wejdz na główne konto BP
  • 9. odłącz jeszcze na tym dla pewności
  • 10 wyloguj się z konta głównego BP
  • 11. zaloguj się ponownie na konto główne BP
  • 12. sproboj wejsc na serwer tego konta
  • 13. powinno ci się wyświetlić firma
    do wyboru
  • 14.wybierasz firme.

Jutro dodam dokładniejszy opis.

b_560x95.png

Opublikowano

Byś się wysilił, i przetłumaczył może? A nie dasz linka i dziecinne "DAWAĆ MI PIERDYLIARD LIKE, ORAZ % ZABIERAĆ!"

Aktualnie tut nie przydatny.

Opublikowano

macie kurwa problemy, trzeba czytać ze zrozumieniem.......... :rolleyes:

mi się akurat przydało,

zamieniłem się na konta z kolesiem, jak już miałem jego konto ktoś mi wbijał, no cóż konto do dupy się nie nada, a jednak jest jakieś wyjśćie z sytuacji

jeszcze do czegoś te forum, się przydaje:P

żartuje to najlepsze forum, ze wszystkiech jeżeli chodzi o forum dla darkorbit

Opublikowano

macie kurwa problemy, trzeba czytać ze zrozumieniem.......... :rolleyes:

mi się akurat przydało,

zamieniłem się na konta z kolesiem, jak już miałem jego konto ktoś mi wbijał, no cóż konto do dupy się nie nada, a jednak jest jakieś wyjśćie z sytuacji

jeszcze do czegoś te forum, się przydaje:P

żartuje to najlepsze forum, ze wszystkiech jeżeli chodzi o forum dla darkorbit

 

tiaaa ... to forum nawet w połowie nie jest równe e*pvp czy zhyk'owi ... tam to jest dział DO rozwinięty

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ale zes wytlumaczyl moze troszke dokladniej a nie : zaloguj sie na koncie wyloguj sie z obu zaloguj sie na tamtym i nieda sie polapac . Mam konto na ktore wbija klijent i wszystko sprzedaje to ma niby pomoc ale niemoge zrozumiec tego co napisales . Zakladam 3 konta na BP i co mam sie na nich logowac i wylogowywac ? :/

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

W czym to ma pomóc ?

 

 

Gdyby ktoś miał konto w TOP :) Czego każdemu życzę.

 

Jak ma to rozwiązać, może tego nie kumam. Proszę o rozwinięcie tego TUT'u do pewnych granic, troszkę bardziej i jak to zrobić, bo 95% ludzi by tego nie skumało.

 

Z poważaniem.

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mogę tylko dodać, że obecnie wystarczy zmienić hasła do konta darkorbit i już osoba, która ma połączone BP nie wjedzie na konto.

Więc TUT do niczego już nie potrzebny.

 

Pozdrawiam,

Nommo.

Opublikowano

Ja mogę tylko dodać, że obecnie wystarczy zmienić hasła do konta darkorbit i już osoba, która ma połączone BP nie wjedzie na konto.

Więc TUT do niczego już nie potrzebny.

 

Pozdrawiam,

Nommo.

Kiedyś to nie działało,

Proszę o zamknięcie tematu.

b_560x95.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...