Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jamajskie.eu[WojnyGIldi][50xEXP!][80Slotow][Lvl Przed nickiem][Dedyk][24/7][Diaxy ze stone i z ludzi][Rekrutacja otwarta][Nowy Serv]


Belvi177Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grałem kiedyś na Jamajskie.eu, nie przykuł mojej uwagi, chociaż na serwerze przebywało 30-40 osób. Zapamiętałem tylko grafikę w reklamie z takim czarnuchem i fają.

Tak czy siak, wpadnę do was o 20.

Opublikowano

Wbije, i ogarne temat co i jak. Mam nadzieje, że mi się spodoba, i będzie to serwer, o którym zawsze marzyłem. Na razie nie wbiłem, więc nie polecam. O 20:00 sami się przekonamy, czy było warto czekać. Z góry pozdrawiam wszystkich niecierpliwych Userów.

Opublikowano

wątpie aby coś było ; ) belvi gówno umie ; ) jak do 20:30 serwa nie odpali zabieram mu , pozdrawiam

 

 

@edit

dam czas do 21:00 bo zrobione to oni nic praktycznie nie mają -,-

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Tragedia, na poczatku bylo 100% 20:00, potem 20:30, a teraz 21... Tragedia.. Jak macie tak oszukiwac ludzi to po co w ogole robicie ten serwer ? dajecie start o takie i takiej godzinie, a oni nic nie zrobili...

Opublikowano

No to żeście od jebali numer, czekałem na serwer 1:30 spędzając go na innym serwie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...