Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Siłownia - Treningi, Wyciskanie, Diety


Kondzio56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka założyłem temat aby kazdy mógł napisac ile wyciska, jaka diete stosuje i mniej wiecej jak przebiega u niego trening. I w ogóle ogólne dyskusje!!!

 

 

Wzor na wyciskanie (klaty,nog,bica):

Wiek:

Wzrost:

Waga:

Staż:

+ cos od siebie

 

Wzor na trening:

partie ciała:

Serie:

powtórzenia:

+ cos od siebie

 

Wzór na Diete:

Co jem:

czego nie jem:

+ cos od siebie

 

Prosiłbym o przypięcie ; )

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Opublikowano

Od razu chcę podkreślić że to są dane sprzed dwóch miesięcy kiedy poszedłem pierwszy raz na siłownie.

Wiek: rocznikowo 16

Wzrost:~175cm

Waga: 65kg

Staż: wtedy 2-4dni

+ cos od siebie wyciskałem wtedy 75kg, myślę że to nie jest źle bo znajomi ważą po 80+ i wyciskają dużo mniej, w szkole praktycznie też nikt nie weźmie więcej ode mnie, może poza jedną, dwoma osobami. Polecam robić codziennie pompki, ja robię seryjki po 50 i wytrzymałość niezłą dają :P.

Opublikowano

#UP

Ale 75kg na sztandze normalnej czy na atlasie?

 

#DOWN

Dobrze jest ; D cwicz dalej ;d

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wzor na wyciskanie (klaty,nog,bica):

Wiek:15

Wzrost:175

Waga:62

Staż: 2 msc

+ cos od siebie

Wyciskam na klate coś okolo 60 max.(nawet nie wiem czy dam rade), nogi tu się nie bierze na rekord i zależy jeszcze jakie ćwiczenie bo tego jest masę :P ale coś okolo 40 kg tylko nie wypychanie nie wiem jak to wytłumaczyć,na bica jakies 15 max kilka razy bym machnął na 2 bice czyli oburącz jakieś 40 , max 50 kg :)

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Wzor na wyciskanie (klaty,nog,bica):

Wiek:16

Wzrost:181

Waga:67kg

Staż: 6 miesięcy

+ cos od siebie

Na klatę targam 72.5kg. Myslę że 75 już może bym pocisnął ponieważ te 72.5 wyciskałem 3 tygodnie temu + jeszcze bez rozgrzewki.

skpUo.png

Opublikowano

Od razu chcę podkreślić że to są dane sprzed dwóch miesięcy kiedy poszedłem pierwszy raz na siłownie.

Wiek: rocznikowo 16

Wzrost:~175cm

Waga: 65kg

Staż: wtedy 2-4dni

+ cos od siebie wyciskałem wtedy 75kg, myślę że to nie jest źle bo znajomi ważą po 80+ i wyciskają dużo mniej, w szkole praktycznie też nikt nie weźmie więcej ode mnie, może poza jedną, dwoma osobami. Polecam robić codziennie pompki, ja robię seryjki po 50 i wytrzymałość niezłą dają :P.

 

 

Wyciskanie nie zależy od wagi , rolę odkrywa rodzaj mięśni .

F29B5E4557F6319C29664E96FDCDD496.png

 

____________________________________________________________
Nie piję , nie palę , nie ćpam .
Pomogłem daj Lajka.

Opublikowano

Wiek: 21

Wzrost: 184

Waga: 98

Staż: 3-4

+ cos od siebie

wyciskanie:150,martwy ciag:220,na barki:110 nogi:nie sprawdzalem boje sie o stawy

obwod klatki:125,biceps:44,pas:88

 

@Edit

co do diety to

750g-1kg + 4-5 paczek ryzu (1 paczka 100g)

to podstawa

jeszcze miedzy moga byc platki owsiane,twarog,ryba,ziemniaki,jajka itd.

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Wiek: 16

Wzrost: 188

Waga: 79

Staż: 2 mc

+ cos od siebie : Wyciskanie ok. 85 kg, teraz mam przerwę od siłki i zarazem kosza przez kontuzję pleców ;/ Za jakieś 3 tyg. jedziemy dalej ;>

“Zwycięzca to ktoś taki, kto jest świadom talentów, które dostał od Boga i zaharowuje się by te talenty przerobić na umiejętności, których użyje do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów”

Opublikowano

Wyciskanie nie zależy od wagi , rolę odkrywa rodzaj mięśni .

wiem o tym ale bez wagi razcej mięśni nie będziesz mieć :D
Opublikowano

wiem o tym ale bez wagi razcej mięśni nie będziesz mieć :D

 

Nawet nie wiesz ile ludzi bez mięśni są silniejsi od ciebie . A po 2 nie jestem strongmanem tylko ćwicze po to aby mieć kondycje itd.

F29B5E4557F6319C29664E96FDCDD496.png

 

____________________________________________________________
Nie piję , nie palę , nie ćpam .
Pomogłem daj Lajka.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wiek: 19

Wzrost: 195

Waga: 82

Staż: miesiac

+ cos od siebie : Wyciskanie

ok. 95 kg

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...