Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Za używanie moda od kamera grozi mi ban na metin2PL?


Sawana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy za samo używanie jeśli nikt nic nie zauważy to po logach czy czymś mogę dostać bana?

 

@edit A jak jest w przypadku multihacka od kamera?

Znasz jakiś fajny serwer ? Szukasz kogoś do wspólnej gry? Pisz śmiało ! Bo nudy... ;x

Opublikowano

niby można ale to sa odosobnione przypadki

 

Co przez to rozumiesz ?

 

@TOP

 

Za każdy, nawet najmniej niewinny hack można dostać bana, za multihacka również.

Gość PoweRade™
Opublikowano

Chodziło o to, że można dostać bana jak ktoś go poda do suportu.

Ja osobiście używałem kamera i nie dostałem bana, ale za każdy hack jest ban.

Za pierwszy raz masz miesiąc bana ( jeżeli chodzi o kamermoda)

Opublikowano

Za każdego hacka dostajesz bana na 20+ lat.

Trochę jest to śmieszne no ale cóż i pamiętaj,że jak masz konto bota np. na emailu [email protected] ,oraz postać główną na której grasz normalnie to też tam dostaniesz bana.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Tak wiem, że za kazdego hacka ban, ale chodzi mi czy za samo używanie jakby nikt na mnie nic nie miał to też mogę dostać?

Znasz jakiś fajny serwer ? Szukasz kogoś do wspólnej gry? Pisz śmiało ! Bo nudy... ;x

Gość PoweRade™
Opublikowano

Tak wiem, że za kazdego hacka ban, ale chodzi mi czy za samo używanie jakby nikt na mnie nic nie miał to też mogę dostać?

 

Jest taka możliwość, czasami sprawdzają logi.

Opublikowano

Dobra dzięki temat do zamknięcia.

Znasz jakiś fajny serwer ? Szukasz kogoś do wspólnej gry? Pisz śmiało ! Bo nudy... ;x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...