Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer 1.4.7 [Survival+Frakcje],[21 S] Poszukiwana ogarnieta ADMINISTRACJA


enes919

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Crystal Planet

serwerminecraft.png

adresip.png

176.9.41.151:25755

 

 

informacjed.png

 

myslnik.pngTryb rozgrywki: Survival

myslnik.pngBiała lista: Nie

myslnik.pngIlość slotów: 21

myslnik.pngZwierzęta: Tak

myslnik.pngPotwory: Tak

myslnik.pngPvP: Tak

 

pluginy.png

Other Drops - Wypadania diax ze stone

 

Wszystkie potrzebne.

 

ekipal.png

HeadAdmin+Technik-Cersu

Admin+Budowniczy-toobv

Admin-kekov

 

dodatkoweinformacje.png

Filmik z prezentacji Serwera-http://www.youtube.com/watch?v=xWjjQ_8XC8I

 

OGarnieta administracja.

 

 

OCZYWIŚCIE POWIĘKSZONY EXP !!!!

81187531349864593714.jpg

Opublikowano

to moze zaczne obrazkiem http://imageshack.us/photo/my-images/40/20130114005605.png/

coz server ogolnie ladny ale zawsze musi byc jakies ALE

Po 1 jak wyzej wspomniane do do ? zakup admina ? za 11 ? do tego sms !? zalamlo mnie to i wtedy juz skerslilem ten server jaki to ma w ogle sens taka pzernosc na kase zeby dac np 11 latkowi admina ktorym jeszcze targaja emocje szkolne przyjdzie pozabija pobanuje i pokradnie do tego pobraza i poniszczy

kompletny syf za spawnem to po 2

po 3 atmosfera ekhm ? wyzwiska ? jakies skradzione "diaxy" ? da fug ?

tak czy siak nie polecam kompletnie servera!!!

Opublikowano

to moze zaczne obrazkiem http://imageshack.us...0114005605.png/

coz server ogolnie ladny ale zawsze musi byc jakies ALE

Po 1 jak wyzej wspomniane do do ? zakup admina ? za 11 ? do tego sms !? zalamlo mnie to i wtedy juz skerslilem ten server jaki to ma w ogle sens taka pzernosc na kase zeby dac np 11 latkowi admina ktorym jeszcze targaja emocje szkolne przyjdzie pozabija pobanuje i pokradnie do tego pobraza i poniszczy

kompletny syf za spawnem to po 2

po 3 atmosfera ekhm ? wyzwiska ? jakies skradzione "diaxy" ? da fug ?

tak czy siak nie polecam kompletnie servera!!!

 

Zgodzę się z kolegą wyżej mnie najbardziej załamało te lecenie na kase i sprzedawanie admina...

Opublikowano

Dzieci. Powiem tak, ja nikogo nie na ciągam tylko dużo osób sie pyta o takie rangi ... Zapewne jak wbijecie na jakis to tylko "moge adma ? moge vipa ? moge moda ? "

 

Pozdrawiam. I zapraszam

81187531349864593714.jpg

Opublikowano

Dzieci. Powiem tak, ja nikogo nie na ciągam tylko dużo osób sie pyta o takie rangi ... Zapewne jak wbijecie na jakis to tylko "moge adma ? moge vipa ? moge moda ? "

 

Pozdrawiam. I zapraszam

Po 1 panie dorosly adminie nie wbilem i nie powiedzalem "chce adma" chce moda.

po 2 te zabliczki mowa same za siebie wiec wiesz.

po3 juz odeniasz ze jestesmy dziecmi ? masz kiepski dzien ?1 w szkole ? wyzyj sie alen ie tutaj

Opublikowano

5 dla ciebie by sie nalezalo kolego i masz bloka z takim petentem nie ma co rozmawiac

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Autor tematu otrzymał perma.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...