Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][Specjalny Survival][Powiekszony exp][Niepowtarzalne pluginy]


StreunerxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reaktywacja serwera BezNazwy

minimalserwerminecraft.png

minimalsurvival.png

minimalip.png s58.mineserv.eu:19644

minimalsloty.png20

minimalwlnie.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

Wiele ciekawych pod:

Survival+slabe rpg.

minimalekipa.png

Właściciel=CTRL

 

REKRUTACJA OFF, tymczasowo

minimaldodatkoweinforma.png

Takiego serwera dawno niewidziałes/aś. Serwer posiada specjalny drop+powiększony poziom z potworków. jest też mini-sklep, który jest za money,, które można zdobyć walcząc z potworami. Jest to serwer Trochę

Survival+RPG+FreeBuild.

Serwer posiada także frakcje. Na serwerze jest 20 slotów, ponieważ żeby na serwerze niebyło za duzo ludzi naraz, Spróbuj wbić! Wbijesz to grasz!

Nie bój się o Xraye, admin będzie często grał, na niewidzialności i sprawdzał graczy. Start serwera

13.Stycznia.2012.rok

20godzina.30.minut

 

Więc zapraszamy. Aha i ejszcze jedno. Nie myślcie sobie że to kolejny survival+frakcję nudy, wygrywają nie zawsze lepsi w eq, lecz w technice. Niedługo wgranie zostanie Quester!

 

Za niedługo otwarcie :D

Szykować się:D

1377774857-U369478.png

Opublikowano

doquc4.jpg

2z66r8i.png

and9o6.png

 

serwer AVERNUS

 

1. Naszą stronę znajdziesz: www.avernus.pl

2. IP 178.33.163.35:25585

3. Formularz rejestracyjny na naszej stronie

4. PRZECZYTAJ UWAŻNIE ZASADY

Opublikowano

Zapraszamy jak up mówi, sererw się rozkręci to bedziemy mieli własnego ts3!!!

1377774857-U369478.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...