Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ KM-SkyBlock ■ [SV][WL][12S][24/7][Dedyk]


SWWR38

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KM-SkyBlock

serwerminecraft.png

adresip.png

Zostanie podane przy dodaniu na WL

 

 

informacjed.png

 

myslnik.pngTryb rozgrywki: Survival

myslnik.pngBiała lista: Tak

myslnik.pngIlość slotów: 12

myslnik.pngZwierzęta: Tak

myslnik.pngPotwory: Tak

myslnik.pngPvP: Tak

 

pluginy.png

Takie które są potrzebne

 

ekipal.png

HeadAdmin rumcajs12

Potem moze ktos dojdzie

 

dodatkoweinformacje.png

Jezeli ktos chcialby sie dorzucic na server pisac

Skype krzysiekprusniewski2

Gwarantowany zalozyciel

 

 

Podanie na WL

Wiek:

Nick Z minecrafta:

Dlaczego Ja:

W jakiej chcesz byc druzynie (Niebieska/Czerwona):

Czy masz team speak 3/mikro

 

Jezeli masz mikro i ts3 wbij na to ip : ts.extremecraft.pl kanal 30 haslo 29

byadampoloczek.png

Opublikowano

Nick- Kafciu4

Wiek-12

Imię- Kuba

Dlaczego chce grać na tym serwie?- Ostatnim Czasem mi się nudzi bo nie mogę znaleźć dobrego serwera i myślę, że to w końcu to ten.!

TS3/Mikrofon- Posiadam :D

Drużyna- Niebiescy!

Kontakt-GG,Aqq- 45689833 Lub Skype- kafciu4

Opublikowano

Wbijac na tsa kanal 30 haslo 29 ip

ts.extremecraft.pl

 

Nick- Kafciu4

Wiek-12

Imię- Kuba

Dlaczego chce grać na tym serwie?- Ostatnim Czasem mi się nudzi bo nie mogę znaleźć dobrego serwera i myślę, że to w końcu to ten.!

TS3/Mikrofon- Posiadam :D

Drużyna- Niebiescy!

Kontakt-GG,Aqq- 45689833 Lub Skype- kafciu4

Nie dostajesz sie za darcie ryja na tsie i piszczenie

Opublikowano

Wiek:14

Nick Z minecrafta: Emm_x3

Dlaczego Ja:Bo jestem przyjazny i lubie współpracować

W jakiej chcesz byc druzynie (Niebieska/Czerwona): Niebieska

Czy masz team speak 3/mikro mam ale nie wiem czy działa

xxxxxxx

Opublikowano

Wiek: 17

Nick Z minecrafta: xXStosaXx

Dlaczego Ja: potrafię współpracowac, jestem skory do pomocy, gram często (bez przesady), lubię i potrafię rozmawiac. ; p

W jakiej chcesz byc druzynie (Niebieska/Czerwona): hmmm, Niebieska.

team speak 3/mikrofon: Posiadam

Opublikowano

Podanie na WL

Wiek: 16/17

Nick Z minecrafta: MsWoodyPL

Dlaczego Ja: Czeesc, jestem Kuba i mam 16 lat. Jestem kreatywnym, milym i przyjacielsko nastawionym graczem. Chciałbym z tego serwera nagrywac filmiki na youtube. Jesli chcesz wiecej informacji to pisz ;)

W jakiej chcesz byc druzynie (Niebieska/Czerwona): Obojętnie ;)

Czy masz team speak 3/mikro: taa

Opublikowano

Wiek: Za miesiąc kończę 15 lat.

Nick Z minecrafta: JedayPL

Dlaczego Ja: Ponieważ śledzę na youtubie serwer KM3 i zawsze chciałem grać na serwie tego typu. W minecrafta gram codziennie, więc byłbym aktywnym graczem. Mam zamiar zrobić jak najwięcej dla naszej drużyny.

W jakiej chcesz byc druzynie (Niebieska/Czerwona): Niebieska.

Czy masz team speak 3/mikro: nie, nie :)

bird_s10.png

administracjo łaskawa, proszę, zdejmnij mi te 0% :D

Opublikowano

Wiek:16

Nick Z minecrafta: Kurczak

Dlaczego Ja:Jestem kreatywny mam dużo pomysło itp :D

W jakiej chcesz byc druzynie: Czerwona

Czy masz team speak 3/mikro:tak ts3 i mikro :)

1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

Wiek:13 rocznikowo 14

Nick Z minecraft:TheSeyvan

Dlaczego Ja:Bo ja! :) Jestem miłym, ogarniętym graczem. Zawsze pomocny, oraz pracowity. Ortografia ogarnięta w 99,9% więc problemów ze mną nie będzie :)

W jakiej chcesz byc druzynie (Niebieska/Czerwona): Niebieska

Czy masz team speak 3/mikro : Jasne, mogę nawet Mumble

Opublikowano

Wiek: 15 lat

 

Nick Z minecrafta: VeeSo

 

Dlaczego Ja: Jestem miły, pracowity i chętnie pomagam wszystkim. Jeżeli chodzi o ortografię to prawie nigdy się nie mylę. Piszę "nigdy", ponieważ każdemu może się zdarzyć pomyłka ;) Chciałbym świetnie się bawić i poznać nowych znajomych.

 

W jakiej chcesz byc druzynie (Niebieska/Czerwona): Czerwona

 

Czy masz team speak 3/mikro: Tak, posiadam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...