Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Kwadratowy Survival ■ [KM3][WL][15S][Hamachi][Podania][KWADRATOWA MASAKRA]


chomik1920

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwadratowy Survival

serwerminecraft.png

adresip.png

25.178.194.243

 

 

informacjed.png

 

myslnik.pngTryb rozgrywki: KM3

myslnik.pngBiała lista: Tak

myslnik.pngIlość slotów: 15

myslnik.pngZwierzęta: Tak

myslnik.pngPotwory: Tak

myslnik.pngPvP: Nie

 

pluginy.png

KM3

 

ekipal.png

xPolishMe

 

dodatkoweinformacje.png

Wzór podania:

 

Nick w MineCraft:

Skype?:

TeamSpeak?:

Staż w MineCraft:

Dlaczego Ja?:

Cos o sobie:

 

 

Serwer jest postawiony na hamachi wiec aby wejsc na niego trzeba dolaczyc do sieci.

 

KM3

KM3/1

KM3/2

KM3/3 i tak dalej

 

 

Serwer jest uruchomiony:

Poniedzialek: 8-11 i 17-22

Wtorek: 15-22

Sroda: @up

Czwartek: @up

Piatek: 8-12 i 17-22

Sobota 8/9-23/24

Niedziela 8/9-23/24

 

byadampoloczek.png

Opublikowano

Nick- Kafciu4.

Skype/Ts3/Mumble- Posiadam.

Staż- 3 lata.

Dlaczego ja?- Po 1. Lubię ten serial. Po 2. Lubie serwery typu KM lubie pomagać innym i dobrze się bawić.

O sobie: Mam na imię Kuba mam 12 lat. Lubię Sporty : Piłka Nożna, Siatkówka, Ping-Pong itd. Oczywiście jestem fanatykiem gier komputerowych.

 

Kontakt na PW!

Opublikowano

Nick w MineCraft: yoda158

Skype?: debil_79

TeamSpeak?: yode158 na serwerze bonzaii.eu

Staż w MineCraft: Od wersji beta 1.4. Czyli już ze 2 lata.

Dlaczego Ja?: Hah, uwielbiam kwadratową masakrę. Szukam serwera na którym można się będzie dobrze bawić w gronie przyjaciół. Nienawidzę trolli i oczywiście trollować tez nie. (Po strollowaniu kieruje swój RAGE w stronę właśnie tego trolla)

Cos o sobie: Gram na gitarze elektrycznej, mieszkam w Krakowie, jestem miły i potrafię się bawić

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...