Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Błąd połączenia na Hammer MT2?


Helios™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was serdecznie!

Widzę że niektóre osoby mają problem z zalogowaniem się na serwerze HammerMt2... , a więc :

 

Jeśli masz Windows 7 lub Windows Vista, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę HammerMT2.exe i kliknij polecenie Uruchom jako administrator.

 

ss1vq.jpg I gdy klikniesz Start , będziesz mógł już normalnie się zalogować.

 

ss2fc.jpg Jak widać ja się zalogowałem

 

ss3vl.jpg Pamiętaj aby za każdym uruchomieniem uruchamiać jako Administrator wink.png

 

O to cała filozofia wink.png

 

Pozdrawiam :D

 

 

 

 

Źródłohttp://www.priv-metin2.pl/topic/57922-tut-hammermt2-masz-blad-polaczenia-zajrzyj/:

Opublikowano

[email protected]>wklej na tyle cie stac.

Dobre Hobby wpisałeś tylko na tyle cie stac.

jesteś 0rem.

Mi nie zależy na MPC ;) Zawsze mogą mi zbanować konto itp. itd. Robie to z nudów(mam dzisiaj taki wyjątkowy dzień :P ),Chcesz,żebym pokazał umiejętności?(Te nic nie warte umiejętności...)Zapraszam na syrjusza ch3 m1 jino kowal...

Opublikowano

I co niby tym sposobem działa na Vista/7 ...? a na XP dlaczego nie trybi? Patch nowy jakiś jest czy co.. Prosiłbym kogoś kto ma XP i aktualnie może wejść na hammera o napisanie do mnie jaki jest powód błędu połączenia lub najlepiej jak się go pozbyć (naprawić) .

Opublikowano

fajny tut

Jaki noob :D

@Topic:

Z innego forum...

Moje tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/830804-tutjak-poprawnie-okreslic-typ-serwera/#entry6120446

http://www.mpcforum.pl/topic/831374-tutmapy-w-metin2/

http://www.mpcforum.pl/topic/830748-tutpoczatki-z-metin2-priv/#entry6120090

 

52691668000374257642.jpg

Opublikowano

Też tak robie ale mi nie działa dalej proszę o pomoc ;)

Potrzeba internet,aby odpalić ;).Pomniejsz czcionkę,ssy pochowaj do spoilerów i będzie pięknie :D

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...