Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak szybko przywołać konia?


Helios™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Jak wiecie instr. oswojenia konia są bardzo drogie.

Pewnie często was denerwuje ciągle naciskanie na obrazek konia i tracenie niebieskich potkow.

 

Tutaj opisze jak temu zaradzić:

 

1. Pobieramy kamer moda pl z


www.metin2mod.tk

2. Instalujemy go i uruchamiamy.

3. Przekładamy obrazek konia/ książkę konia bojowego/wojskowego na pasek tak jak na obrazku:

konmpc.png

 

 

4. Wpisujemy komendę /buff i zaznaczamy żeby używał tego co jest na pozycji 1.

5. Jak wszystko dobrze zrobiliśmy klikamy na 1 sek. klawisz alt. Musimy mieć pełna manę.

6. Pojawia nam się masa okienek z tym czy koń się przywołał. Pojawia sie ich ok. 20 i na pewno w jakimś się przywoła smile.png Jak nie to powtarzamy to rolleyes.gif

7. Zamykamy okienka i wsiadamy na konia B)

 

Dzięki temu zaoszczędzimy dużo czasu i nerwów biggrin.png

 

Mam nadzieje ze się przyda!

 

 

 

 

 

Źródło:http://www.priv-metin2.pl/topic/36760-tut-jak-szybko-przywolac-konia/

Opublikowano

Stary ja widze ze ty kopiujesz czyjąś prace non toper wczesniej z wykryciem keyloggera,a teraz to.wszystko było proszę:

http://www.mpcforum.pl/topic/289533-tutjak-szybko-przywoa-konia/

Najpierw zerknij na forum czy nie ma tego a nie piszez to samo dwa razy.

To nie sa twoje tuty...

Opublikowano

Stary ja widze ze ty kopiujesz czyjąś prace non toper wczesniej z wykryciem keyloggera,a teraz to.wszystko było proszę:

http://www.mpcforum.pl/topic/289533-tutjak-szybko-przywoa-konia/

Najpierw zerknij na forum czy nie ma tego a nie piszez to samo dwa razy.

To nie sa twoje tuty...

Koleś,powiem ci tak: WYPIERDALAJ.Masz zamiar bawić się w detektywa to zgłoś to.Nie są moje,ale źródło jest zapisane w temacie.

Opublikowano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...