Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL][AUTORSKIE PLUGINY][LIGA MISZTRZOW]24/7[GoalCraft][WKROTCE!]


MacQku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was!

Chce was zaprosić na serwer GoalCraft ktory wystartuje około Marca

 

Ip: W budowie

Administracja:Perspektywny

 

Wl:On

Premium:Off

PvP:off

24/7:ON

Hamachi:Nie

Pluginy: Na piłkę itp możecie sie domyślic :P

Sloty: Nie wiadomo

 

A tu wam napisze co bedziemy robic na serwerze

Bedziemy rozgrywac "Lige mistrzów"

Będą różne drużyny

 

Real Madryt

FC Barcelona

Borussia Dortmund

I jakie tylko chcecie!

Każda drużyna będzie miała trenera

którego będzie można kupić, ale będzie też można zlożyc na niego podanie będziecie mogli kupic też miejsce w pierwszym składzie

Kapitana druzyny wykonawcow roznych, wolnych, karnych i sklad na kazde spotkanie ustala Trener, lecz gdy ktoś kupi miejsce w pierwszej 11 ta osoba będzie grała w meczu jakim będzie chciała, ale juz po wystawieniu skladu

Prosimy o skladanie podań na trenerow gdyż musimy wybudowac tez boiska ;)

Podanie na wl

Nick:

Imię

Wiek

Dlaczego Ty?

W jakiej drużynie chcesz grać?

Jesteś ogarnięty?

Podanie na trenera:

Nick

Imię

Wiek

Jakiej drużyny chcesz być kapitanem?

 

Chcemy aby grało jak najwięcej osób!

Prosimy o składanie sensownych podan!

Wszystkie pytania prosze kierować na skype:

moonstergood

 

Drużyny

Real Madryt

Trener: Brak

Zawodnicy: Brak

 

FC Barcelona

Trener: Brak

Zawodnicy: Brak

Zawodnicy sa ale nie podali nickow w grze

mca.png

Opublikowano

Imię: Bartek

Wiek: 14

Dlaczego Ty?: Uwielbiam piłkę nożną. Sam ją trenuje. Lubie też grać na innych serwerach niż np wojny gildii itp

W jakiej drużynie chcesz grać?:Oczywiście że Real Madryt

Jesteś ogarnięty?: Tak jestem, miałem serwer i byłem administratorem

Opublikowano

#Up Przyjęty przepraszam mój bład napisz jeszcze swój nick

zapraszam do składania podań na trenerów!

Gdy napiszecie podanie na trenera to jest jak podanie na wl!

Odświeżam

 

Ref

 

Ref

mca.png

Opublikowano

Imię:Kamil

Wiek:15

Dlaczego ty?: Ponieważ kocham piłkę nożną, A takiego serwera w minecraft jeszcze nie było :D

W jakiej drużynie chcesz grać ?: FC Barcelona :)

Jesteś ogarnięty ?: Tak, jestem miłym spokojnym człowiekiem, A poza tym jakbym nie był ogarnięty to bym podania nie pisał :D.

Opublikowano

Imię:Kamil

Wiek:15

Dlaczego ty?: Ponieważ kocham piłkę nożną, A takiego serwera w minecraft jeszcze nie było :D

W jakiej drużynie chcesz grać ?: FC Barcelona :)

Jesteś ogarnięty ?: Tak, jestem miłym spokojnym człowiekiem, A poza tym jakbym nie był ogarnięty to bym podania nie pisał :D.

Podaj nick :)

Jak narazie jesteś przyjęty

 

ref

 

reef

 

ref

 

ref

mca.png

Opublikowano

Imię:Kuba

Wiek:13

Dlaczego Ty?:Lubie minecrafta i piłkę nożnąwięc to idealne połączenie.Jestem przyjazny i mam poczucie humoru

W jakiej drużynie chcesz grać?:Juventus Turyn

Jesteś ogarnięty?Jasne

Nick Wiru

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...