Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prosba)Prośba o skrypt na itemy od %hp, oraz say/czar


hajor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie poszukuje skrypta lecz nie mogę znaleźć chodzi oto, aby bot np. od 85-35%hp uzywał itemu o ID"X" a od 35w duł itemu o ID"Y". Próbowałem sam robić i przerabiać inne skrypty ale nie wychodzi ponieważ item o ID"X" cały czas spamuje przez co robi mi się exhaust na spell i nie uzywa mi itemu o ID"Y" ponieważ X za bardzo spamuje.

 

Przy okazji szukam również skrypta aby bot napisał text na czasie gdy HP spadnie poniżej 50% wyglądać miałoby to wyglądać tak

say ->"bla bla" po czym użyje czaru, znowu napisze ten sam tekst co na początku "bla bla" :O. np. niewiem czy jasno opisałem więc dokładniej się rozpisze.

 

spadnie poniżej 50% ~ !czar, exura czar, !czar

 

 

z góry dziękuje za pomoc ;).

Opublikowano

Hmmm

hp powyzej 85: auto 100 if [$hppc > 85] useoncreature <IDITEMU> self

 

35 w dół: auto 10 if [$hppc < 35] useoncreature <IDITEM> self

 

działa?

Opublikowano

ale chciałem zeby tego 1 itemu uzywał od 85 do 55 a poniżej 2, zeby ten 1 nie exhaustował tego 2 i zeby to było w 1 skrypcie ;P jesli można ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...