Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy na tym laptopie pójdzie LOL?


jkuba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Mam starego laptopa i niewiem czy mi pójdzie na nim LOL.

Oto wymagania :

Intel Celeron CPU 2.80 Ghz

1,5 GB Ram

Karta graficzna : Intel? 82845G/GL i tak dalej...

 

Czy pojdzie chociarz jak wszystko wene na minimal?

Internet 4mb/s jak cos.

Opublikowano

Screatio@@@@

Mógłbyś dać mi screena opcji jakie musze mieć.Bo chce wiedzieć co włączyć a co wyłączyć.

Aaa i czy można w LOL'a grać w okienku?? I czy dużo to da???

Opublikowano

Poprostu wchodzisz w opcje w grze dajesz grafika i wszystko " niskie "

 

 

W oknie możesz grać ale czy to coś da to nie wiem, obecnie sam gram na lapku procek 2.0 i mam 30 fps , takze Ty lajtowo tyle bedziesz miał :)

U2NyZWF0aW9fX19ldW5lX19fMzA3X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fN19fX25vbmVfX18yMUZGRkZfX19zb2xv.png
Opublikowano

Aha.Dzięki za Pomoc.Będe musiał się nauczyć grać w LOL'a :D

 

 

 

 

Ale jak będe w domu(jestem u wujka) to tam mam 8 gb ram 3xrdzenie , jedna z najnowszych i najlepszych kart geforce z tego roku :DDD.Tamto z 100fps bede mial xD

Opublikowano

Procesor z 3 rdzeniami?Cos ominalem?A co do laptopa to pojdzie na mega low z 40 fpsami ~...Gralem na 10 letnim komputerze w lola i bylo 50 na 5v5 nawet -.-

KzcCxk2.png?1

By Myioshi

Opublikowano

działać będzie ale oszczędź innym czekania na ciebie 15 minut podczas każdej gry...

 

do kolesia od 3 rdzeni, jezeli mowisz najnowsza, to najpewniej gt630 wiec bedziesz miał te 60;]

//pornografia

Opublikowano

Zrób tak jak w tym poradnik :

http://www.mpcforum.pl/topic/714015-tut-jak-zwiekszyc-ilosc-fpsow-w-league-of-legends/

i podczas gry wyłączaj Lolclient.exe

Wtedy 25-40 fps powinno być.

652601399840421198520.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...