Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Strona Serwera ProMT2 nie chce się włączyć


HaMeR1345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż mam taki problem:

 

Wchodzę na stronę główną serwera ProMT2 i wyskakuje : afltermarket.pl

 

O co chodzi !?

 

 

Pisze takie cos :

 

Domena
promt2.pl
została zarejestrowana w serwisie
AfterMarket.pl
, największej w Polsce giełdzie domen internetowych.

Giełda
AfterMarket.pl
to ponad 150000 atrakcyjnych domen internetowych na sprzedaż. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się rejestratorem domen w Polsce, któremu zaufało już ponad 40000 klientów. Najniższe ceny, najprostsze procedury, najlepsze oferty - oto dlaczego warto korzystać z naszych usług!

 

Skontaktuj się z właścicielem domeny

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej domeny, możesz skorzystać z formularza kontaktowego aby wysłać wiadomość do właściciela domeny.

Przejdź do naszej giełdy domen

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej giełdzie domen lub zakupić domenę internetową, kliknij powyższy odnośnik aby przejść na główną stronę giełdy.

RGt.png

Opublikowano

OK wczoraj znalazlem stronke ProMT2 ale dzis jak chce wlaczyc to wyskakuje to :

 

CMS DB Error

DB error: Can not connect to database!

mysql error: Brak trasy do hosta

mysql error number:: 2002

date

 

 

Ps: Gra nie dziala bo jak biorę s.1 i wybieram ch to przy ch sa kropeczki i nie mozna sie zalogowac :X

RGt.png

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jak się na tej stronie zalogować? bo nie widzę nic takiego ... jest tylko rejestracja :/

Opublikowano

Jak się na tej stronie zalogować? bo nie widzę nic takiego ... jest tylko rejestracja :/

Na górze po środku

Klikasz login i wysuwa Ci się tabelka do ID i hasła

3trlq8.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...