Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lagi systemu, gdy wyświetli się jakiś komunikat ;/


1409bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Wkurwia mnie to już powoli. Jest to nie do wytrzymania ;/ Non stop na przykład, gdy nakieruję na jakąś ikonę, poczekam chwilę i łapię lagi. Nie takiego, że się ekran całkowicie zacina, tylko zaczyna klatkować... Tak samo jest np kiedy wyświetli się w rogu komunikat z Avasta albo systemowy. Ogólnie to wszystko git, tylko gdy wyświetla się jakaś informacja albo komunikat to zaczyna klatkować... O co kaman?

1328363902-U526345.png
Opublikowano

A ja mam 2 gb ramu ;/ Tylko ze ja miałem i Nortona oryginalnego i już mi lagowało, potem padł mi okres płatny i zainstalowalem darmowego avasta i tez laguje

1328363902-U526345.png
Opublikowano

No to jeśli mam racje to problem rozwiązany. Z tego co mi mówili to na win 7 najlepiej 8 gb żeby gry nie lagowały.

Mi na 4 GB dobrze wszystko działa...

Zrób sobie test, czy możesz mieć Windows 7.

http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows/downloads/upgrade-advisor

Opublikowano

Zaraz zrobie, daje wam lajki :)

 

Mój komputer spełnia wszystkie wymagania ;/ Potrzebuję jedynie wolnego 16 gb pamięci na dysku twardym.

 

@EDIT Zauważyłem że są nowe (92) aktualizacje. Ostatnio aktualizowałem w 2011 roku. Postaram się wyczyścić kompa i zobaczymy wtedy... Bo gry mi normalnie chodzą i wgl. Tylko ze jak komunikat sie wyswietli to gra tez klatkuje

1328363902-U526345.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...