Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VodkaCraft][FreeBulid][AutomatyczneDziałki][SKLEP][JOBS][Eventy]


percyd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

VodkaCraft

informacjeo.png

 

083.gif Adres IP: s46.mineserv.eu:46388

083.gif Typ Serwera: FreeBulid

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP: Nie

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:25

083.gif Biala Lista: NIE

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Starannie Dobrane

ekipab.png

Snake , Matii , Cuba

infododatkowe.png

 

WYSTARTOWALIŚMY !

 

 

Jeśli szukasz serwera, na którym chciałbyś się wyżyć, to akurat tu trafiłeś idealnie!

 

Świat Snake wciągnie was do swojego pola uzależnienia.

 

Wejdź na serwer, a nie pożałujesz!

Zapraszam serdecznie na nasz serwer aby pograć z innymi graczami poznać nowych ludzi.Na początku jesteś bez żadnego przedmiotu ;> Weź sobie prace np. Górnika i idź na /warp kopalnia i zacznij kopać i zarabiać pieniądze.Potem Kup działke.

 

Zapraszam naprawdę warto :>

Pozdrawia Snake

 

 

 

vodkaq.png

stadionu.png

 

househk.png

12.gifLokalizacja http://c.1mgg.com
Opublikowano

Ile jest administracji i moderacji ?

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Serwer totalne DNO ;)

Mianowicie :

Bardzo duże lagi nawet przy stanie 15/25 osob ...

H@ tak jak wyzej napisał .. siedzi 16 h to oczywiste co można sobie o nim pomyślec

poza tym nie ma pojęcia o robieniu eventów ;)

Event = takie lagi ze po prostu nie da się grać ;)

Poza tym event - "Znajdz gracza na /warp event o nicku " ...

Wchodze :) ok 30-50 zombie w pokoju 3 na 4 :)

H@ Banuje ciężko powiedzieć za co .. przy czym używa wulgaryzmów - 0 profesjonalizmu..

Admini sami łamią regulamin :) ..

 

0/10

 

KOMPLENIE NIE POLECAM !!!

Opublikowano

@shockwave24 Kolego!

 

Po pierwsze: Nikt nie ma lagów tylko Ty!

Po Drugie: To ile ja siedzę na kompie nie powinno cię to interesować.

Po Trzecie. Nie banuję bez powodu. Bo jeżeli wchodzi gracz na serwer I Mówi " Że dziewczyny nie powinni grać w minecrafta bo się do tego nie nadają" i wchodzi na serwer tylko po to żeby nas pouczać, Zwracać uwagę adminom Użalać się nad sobą to przepraszam bardzo co my mamy zrobić? Pogłaskać go po główce i powiedzieć Dobrze dobrze rób tak dalej synku? Sądząc po twojej ilości postów na pierwszy rzut oka widać że jesteś hejterem. Po czwarte w regulaminie nie ma nic napisane o przeklinaniu. Więc jakbyś czytał regulamin ze zrozumieniem to nie było by takego zamieszania. Dziękuje dobranoc!

 

 

ps: ile mam czekać na modów aby zamknęli ten temat?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...