Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DayZ/Arma 2 Lag przy patrzeniu na... drzewo?


Allemon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, moj kolega miewa pewien dziwny problem z DayZ/Arma 2, mianowicie patrzenie na drzewa powoduje u niego spadek FPS z 60 do 13 (bez wzgledu na ilosc drzew).

Problem dotyczy tylko map "nie pustynnych".

Ma ktos jakikolwiek pomysl?

 

1GB Karta graficzna

Quad Core 2.54MHz

4GB RAM

Opublikowano

Taka natura ArmA2 :)

 

Polecam wyłączenie post efektów ( przy dobrym sprzęcie obniżenie do "normal") oraz wyłączenie ATOC (lub ustawienie na jakąś niższą opcję niż maksymalną) :)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zobacz na innym serwerze, Podaj dokładny model karty graficznej.

Taka natura ArmA2 :)

 

Polecam wyłączenie post efektów ( przy dobrym sprzęcie obniżenie do "normal") oraz wyłączenie ATOC (lub ustawienie na jakąś niższą opcję niż maksymalną) :)

 

Pozdrawiam.

 

Karta graficzna Nvidia GF 540

Spadek FPS wystepuje niezaleznie od ustawien graficznych.

Opublikowano

Karta graficzna Nvidia GF 540

Spadek FPS wystepuje niezaleznie od ustawien graficznych.

 

Arma nie jest grą dobrze zoptymalizowaną pod względem sprzętu. W sumie tego nawet grą nie można nazwać bo to symulator wojskowy.

jqeuR.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...