Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FreeBuild z Survival! Musisz to zobaczyć!


goskax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Frag-Game[Freebuild][MC]

serwerminecraft.png

adresip.png

5.9.120.149:25705

 

 

informacjed.png

 

myslnik.pngTryb rozgrywki: FreeBuild

myslnik.pngBiała lista: Nie

myslnik.pngIlość slotów: 14

myslnik.pngZwierzęta: Tak

myslnik.pngPotwory: Tak

myslnik.pngPvP: Tak

 

pluginy.png

SimpleRegionMarket , Jobs , SimpleSpleef , MobArena , ArenaPVP , LetitRain

 

ekipal.png

MianeX , MagiK , Dawidek

 

dodatkoweinformacje.png

Serwer powstał nie dawno i jest rozkręcany . Codziennie przewidujemy różnego rodzaju Eventy oraz zabawy! Administracja jest miła i nigdy nie odmawia graczom. Podania są otwarte ! Dołącz do nas już dziś !

 

Noc spokojna, w podziemiach,

 

gdzie czerń, na przemian z pochodniami się zwiera,

 

wychodzę z szybu lekko, spokojnie, patrząc na zegar,

 

do drzwi podchodzę, otwieram ostrożnie, dopiero pierwszy promyk widać,

 

po miecz sięgam, i idę, z szybkością poza schronienie,

 

dźwięk strzały i ciche warczenie dobiegają mych uszu,

 

miecz już pracuje, nagle sojusznika dojrzewam, tak to

 

świt.

 

_______________________________________________________________________________________

 

Z czerni nocy, przebija się światło,

 

wychodze z domu mijając skrzynie,

 

rutyna działa, miecz w ręce, lecz na zewnątrz spokój,

 

trzcine ścinam,

 

zboże zbieram,

 

kaktusy sadzę,

 

teren po szkieletach sprzątam,

 

kwiaty wyrywam,

 

i tak trwa rutyna,

 

patrzę w horyzont,

 

przygnębienie wchodzi w mą duszę, nikogo ze mną nie ma.

Opublikowano

Przyjacielska atmosfera na serwerze, co się ceni. Przydałoby się dodać więcej budowli i serwer godnie reprezentowałby barwy FG.

Pozdrawiam Warez

Zakaz linków zewnętrznych w sygnaturze.

Coming

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...