Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Mógłby mi ktoś edytować?


Paweloss901

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Pewnie to zły dział ale lepszego nie mogłem znaleźć

 

Potrzebuję pomocy w edycji szablony na forum phpbb by przemo

 

xxx

 

Aby zamiast napisów street-one były napisy xxx

Pomocy przy forum, głównie ze stylem

 

 

Pisać na gg 148598 lub Steam: chicki456

Opublikowano

tzn, z czego widze w paczce masz .psd czyli plik photo shopa czyli musisz tam edytować napis i potem zapisać grafike jako chyba header.png i podmienić w images.

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

No ja trochę wiem jak to ale żeby to wyglądało jak oryginał (nie widać śladów edycji)

Pomocy przy forum, głównie ze stylem

 

 

Pisać na gg 148598 lub Steam: chicki456

Opublikowano

Nie będzie widać sladów edycji, ale ja Ci nie polecam brać się za serwerownie CS'a jak nie potrafisz dobrze skonfigurować strony www.

 

Umiesz chociaż pluginy wgrać dobrze na serwer aby nie crash'owało? :)

Opublikowano

Nie będzie widać śladów. W pliku .psd zmieniasz napis na swój, program poda Ci nazwę czcionki, która została użyta. Będziesz musiał ją po prostu pobrać i tyle.

Opublikowano

Umiem stworzyć stronkę, wgrywać na serwer wszystko też umiem. Sam i tak tego nie robię tylko z kolegą i on też się zna. Żeby stworzyć serwerownie nie trzeba umieć stylu edytować ^^

Pomocy przy forum, głównie ze stylem

 

 

Pisać na gg 148598 lub Steam: chicki456

Opublikowano

Żeby stworzyć serwerownie nie trzeba umieć stylu edytować ^^

 

I tu się mylisz. Dobre forum na serwerowni to połowa sukcesu, ale jeśli twierdzisz że nie trzeba umieć edytować stylu to daj im gotowy styl z internetu ze zmienionym napisem, na pewno będzie to wyglądać profesjonalnie i przyciągnie graczy... Rozumiem gdyby Ci skrypt nawalił i szukałbyś pomocy, ale żeby zmienić napis w pliku .psd to na prawdę trzeba być. Nie brałbym się za to na Twoim miejscu, tak jak kolega wyżej napisał.

Opublikowano

Sam styl to nie jest już stworzona sieć i całe forum...

 

To mógłby mi ktoś z edytować? :)

Pomocy przy forum, głównie ze stylem

 

 

Pisać na gg 148598 lub Steam: chicki456

Opublikowano

Jak tak się na tym "znacie" to pomóżcie mi z edytujcie

Pomocy przy forum, głównie ze stylem

 

 

Pisać na gg 148598 lub Steam: chicki456

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...