Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Stream Kwalifikacje Ameryki Północnej.


Sakines.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm ... umiesz dokładnie czytać są tam wypisanie wszystkie drużyny ! nie ma żadnej nie dość ,że to north america ! Zabawny jesteś ! ^^

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

@up a co ja napisałem w temacie ? Chiny ?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*

Opublikowano

PO 1. NIE POLSKA BO TO NIE ZAWODY KRAJÓW ^>^ TYLKO NAJ DRUŻYN SEZONU ! PO 2. ŻADNA POLSKA DRUŻYNA NIE GRA

 

@PS - wkurzasz więc pisze z capsa ^.^

 

Jaki ty masz lv w lolu 5 ? 10 ^.^ !

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

mam 12 100 expa do 13 i się zapytałem kiedy polska będzie grała ...

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*

Opublikowano

Musisz pojechać sobie na IEM do Katowic od 18 są ;] w tych co dałeś link nie będzie grała Polska ! pomyśl trochę a jak się pytasz :

 

To nie Polska tylko drużyna Polska ... Polskiej reprezentacji nie ma ^.^ !

 

 

PS- 555 Postów ;P !

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Pojedź sobie na IEM do Katowic od 18 są ;] w tych co dałeś link nie będzie grała Polska ! pomyśl trochę a jak się pytasz :

 

To nie Polska tylko drużyna Polska ... Polskiej reprezentacji nie ma ^.^ !

 

 

PS- 555 Postów ;P !

 

 

Widać, ze twoje iq jest porównywane do buta. Wyrażnie jest napisane, że kwalifikacje Ameryki Północnej i ja napisałem "Kiedy będzie polska grała" To wogóle oddzielne pytanie

 

@up thx masz like a ten IEM będzie na żywo ?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*

Opublikowano

NA EU 1 Trick Ponies heyijustmetyouuu Falafel Gaming Anexis eSports EPIK Gamer Mousesports compLexity Millenium Pulse eSports Alternate Team MRN Mysie Pysie2 Team TowerdiveTV DragonBorns.net The Salad Bar

Against All Authority

 

 

 

 

 

Te drużyny przeszły kwalifikacje, więc będą grać - jest tam jedna drużyna od nas - Mysiepysie2

Opublikowano

Mało farmy mają, tak oglądałem ostatnio to typki słabo farmili jak na "mistrzostwa" ;s

Opublikowano

to nie sa mistrzostwa, to sa sklejki z graczy 2k+ NA, dzisiaj bodajze gracz 2,5k elo byl tak zestresowany ze na topie olafem mial w 22 minucie 58 farmy ale wygrali, takze nie spodziewalbym sie jakis dobrych zagran, wszystko zalezy od umiejetnosci wyniesionych z soloq

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...