Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ FallenKingdom [Otwarty Świat] RPG + Survival [Smoki] Niczym w Skyrim [Giganty] Ukryte Lokacje [Dedyk]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FallenKingdom [Otwarty Świat] RPG + Survival [smoki] Niczym w Skyrim [Giganty] Ukryte Lokacje

minimalserwerminecraft.png

minimalsurvival.png

minimalip.png188.165.239.94:8299

minimalsloty.png8

minimalwlnie.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

RealWeather,Essentials,Factions,Tajemniczy Plugin Autorski,TreeAsist i inne.

minimalekipa.png

Archerowy DJayDealer

minimaldodatkoweinforma.png

Jest to serwer Survival + RPG.. Czym się wyróżnia czy to kolejny Survival + Frakcje i ciupinka RPG?

Nie!

To serwer na którym są Smoki! Atakują miasta i latają po świecie.Są też ukryte lokacje, w których jest przebieg wydarzeń od kąd tak jak jest w fabule zginęło 2 zaklinaczy. Serwer jest prawie tak jak Skyrim.. Właśnie na tym się wzorujemy.Możesz zostać Handlarzem lub Kowalem, a nawet samym królem!

Fabuła:W krainie RandRiu. Wiecznie panował spokój wioski się rozbudowywały wszystko szło w górę.. Gdy nastały czasy chaosu. W jednym z miast podobno widziano smoka. Każdy mówił, że to bujda, bo od dawna nie widziano tam ani jednego nawet Creeper'a. A niby ma się pokazać potężna bestia zwana Smokiem? Jednak okazało się, że to prawda. Smok zaatakował stolicę.. Każdy powyżej 12 lat, który umiał podnieść miecz miał dołączyć do walki... Jednak nic to nie dało .. Stolica zamieniła się w jedną wielką ruinę.. Wielu ludzi zobaczyło śmierć swych bliskich. Po walce kiedy tylko zostało kilku żywych ludzi schowanych w podziemiach.. Pojawiła się pewna czwórka gdyż jednemu z nich udało się oswoić smoka i wysłać go do świata Demonów przez 2 lata żaden smok nie pojawił się w RandRiu. Jeden z najsilniejszych zaklinaczy postanowił po 5 latach wypuścił smoka z Demonicznego Świata ... Przez te 5 lat stał się potężniejszy niż inne smoki niż sam Demon.. Zdmuchnął zaklinaczy z powierzchni ziemi.. Podobno 2 przeżyło, ale po porażce nie pokazali się już nigdy... Teraz twoja kolej! Pokonaj mniejsze smoki! Zbierz armie! Rozwijaj swe królestwo.. Znajdź Zaklinaczy..

 

byadampoloczek.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...