Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Build] kha i rengar oraz refferal


Gleeba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Potrzebuje od was info.

Poszukuje build pod rengara oraz kha zixa.

Czyoplaca sie kupywac na rengarze ten jego item co tylko on ma?.

Ile trzeba refferali za 975 rp i jakie lvl?.

Jayce oplaca sie kupic?.

Mam 8 lvl... xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Trzeba 10 refferali po 10 lvlu. Jayce to dobry champ, ale trochę ciężki na 8 lvl. Opłaca się kupić ten item (fajne te trofea są ;)). Na razie próbuj buildów z mobafire. Wpisujesz w google "kha zix build" i masz tam link ;).

;)

Opublikowano

Czy mobafire to dobre buildy? Znam osoba 1650+ elo i mowi ze mobafire smierdzi xD.

Czekam na dalsze odp. Jutro like leca. Dajcie + - jayca + late game...

Nie, na mobafire piszą sami początkujący praktycznie.

Polecam

solomid.net

 

Jayce + Mobilność, 20% max hp enemy pod E + knockback, mana sustain, ranged, niezły poke, boost do as, nieziemskie skalowanie, doskok.

- W early manożerny, dopiero wymaxowane Q zaczyna robić porządne dmg.

Build Kha'Zix <3

Merce/Tabi, Black Cleaver, Bloodthirster, Maw of Malmortius, Guardian Angel, Sytuacyjny

Musisz zrobić 10 refferali i wbić na każdym 10lvl, lista zrobionych reffów akutalizuje się co 24h.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Gleeba, nieraz są dobre, ale musisz brać te, co mają najwięcej procent ;). Na twoim poziomie każdy build się przyda :). Potem sam będziesz robił buildy (na wyższym lvlu), zależnie od sytuacji i drużyny przeciwnej :).

;)

Opublikowano

@2xup

Proponuję na początek Garena (top) i Ashe (bot)

Są w miarę proste i skuteczne no i oczywiście tanie (450 PZ).

Opublikowano

Up.

prosze o postacie za 6 300 ip.

Pod rengara jakie runy?. Runy zaczne robic od 20+ lv.

Czy runy na nordi lc nazywaja sie po Polsku? Jak tak to podajcie mi nazwy run po Polsku dla rengara i kha zixa.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Czy mobafire to dobre buildy? Znam osoba 1650+ elo i mowi ze mobafire smierdzi xD.

Czekam na dalsze odp. Jutro like leca. Dajcie + - jayca + late game...

Tak, MobaFire śmierdzi :D

 

Polecam stronkę tak jak SuPeRLoNeYs:

 

solomid.net

 

oraz:

 

lolpro.com

 

Dużo tu ciekawych buildów i w porównaniu do MobaFire są wszystkie zaktualizowane do sezonu trzeciego... ;)

gf17.jpg
Opublikowano

Up.

prosze o postacie za 6 300 ip.

Pod rengara jakie runy?. Runy zaczne robic od 20+ lv.

Czy runy na nordi lc nazywaja sie po Polsku? Jak tak to podajcie mi nazwy run po Polsku dla rengara i kha zixa.

Na rengara i kha'zixa.

Quintesencje AD

Marki AD

Seale Armor

Glyphy m.res/mr.per lvl

 

Nazwy run zależa od języka, nie od serwera.

652601399840421198520.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...