Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd Podczas Połączenia Z Serwerem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , robie serwer na plikach Arymanik i jak chce wbić na serwer pokazuje mi : Błąd podczas połączenia z serwerem wszystko mam włączone.

 

Serwer robie z tego filmiku :

Grasz czy nie ?

Opublikowano

1.Sysinstall dobrze skonfigurowany?

2.Dales Karte Bridget Hamachi?

3.Mozesz sie polaczyc do plikow przez WinSCP oraz do Mysql przez Navicat?

4.Zmieniles w serverinfo.py w root IP na swoje z koncowka .100?

5.Zapora sys.. Off?

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

1.Sysinstall dobrze skonfigurowany?

2.Dales Karte Bridget Hamachi?

3.Mozesz sie polaczyc do plikow przez WinSCP oraz do Mysql przez Navicat?

4.Zmieniles w serverinfo.py w root IP na swoje z koncowka .100?

5.Zapora sys.. Off?

 

1. Tak

2. Tak dałem na Hamachi

3. Moge sie połączyc przez WinSCP i MySQL przez navicat

4. Właśnie mnie to zastanawia gdzie to zmieniać ? Bo wejde i mam długą list i tam są ip i to trzeba wszystkie ip zmienic ?

 

Up on jako Hoster nie potrzebuje portmapu

 

Nie potrzebuje portmapu ? To czemu na filmiku uzywał ?

Grasz czy nie ?

Opublikowano

PortMap jest dla graczy Ty mozesz go wlaczac a nie musisz :) Jestes Hosterem to samo z netem potrzebowalas tylko do nadania IP Hamachi teraz normalnie mozesz wchodzic na swoj serwer bez internetu,PortMapu.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Aha.. to wlacz serwer swoj , nie wlaczaj portmapu i sprawdz czy sie polaczysz. Jak tak dajesz mi limit lajkow.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Spoko TEKEN. Ale mam problem jak zawsze rozpakowuje sobie pliczki i właśnie dzisiaj nie moge rozpakować pliku root dobrze wszystko robie ale w pliku source nic nie ma !

Grasz czy nie ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...