Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

New serw surv frakcje rpg !Rekrutacja on na admina !.Wkrotce.. konkurs do wygrania 50 zl,svip.vip !.


takaks1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sloty: 50 !!

 

 

IP: spo.owncraft.pl:25996 lub takakocraft.gomc.pl

 

 

 

Zwierzęta: Tak

 

11

PvP: Tak

 

,,,,,,,

Premium: Nie

 

......

 

Nether: Tak ! Można odpalić portal tylko admin !Poproś admina o portal i git !

 

 

 

BialaLista: Nie

 

 

 

Tanie rangi !!!

 

 

 

Więcej info na GG: 40199999 !!!!!!!

...

,,,,

Rekrutacja na Wlasciciela Technika/Admina/Moderatora!

 

 

Wzór!:

 

 

 

 

Na Admina Technika/Moderatora/admina:

 

 

Kontakt Skype/GG:

 

Mikro:

 

Wiek:

 

...

Nick:

 

 

Dlaczego ty?:

 

 

Komendy 1/10:

 

Podania pisać w komentarzach !

 

 

 

zasponsoruje tez

serwer napisz na gg: 40199999

Opublikowano

PODANIE NA ADMINA NICOLEKOP:

 

Kontakt Skype/GG: GG

 

Mikro: Nie mam, ale niedługo będę mieć.

 

Wiek: 11 (wiem, mało :C)

 

Nick: nicolekop

 

Dlaczego ty?: Myślę, że nadawałabym się na admina. Jestem dziewczyną. Mam ortografię w małym palcu. Byłam 2 razy

adminem serverów. Niestety padły ze względów finansowych. Lubię tego typu servery. Ogarniam pluginy i komendy.

Z World Guardem i World Editem nie mam problemu.

 

Komendy 1/10: Myślę, że 7 lub 8/10 : )

 

Dodam od siebie, że bardzo mi zależy na adminie. Dla mnie odpowiedzialnością jest bycie adminem. Każde zadanie, które zada mi Właściciel Servera wykonam najlepiej jak tylko potrafię. Bardzo proszę nie brać pod uwagę mojego wieku, lub tego, że jestem dziewczyną. Wiek to tylko liczba. (No chyba, że zależy Wam na dorosłej administracji)

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam :)

Opublikowano

PODANIE NA ADMINA

Kontakt Skype/GG:Skype

 

Mikro:tak

 

Wiek:12 lat (liczą się umiejętności nie wiek :/ )

 

...

Nick:BJayBlue

 

 

Dlaczego ty?:Bo lubię grać na serwerach mc oraz mam bardzo dobrą kontaktowość z graczami po za ty popełniam MAŁO błędów ort.

 

 

Komendy 1/10: 8/10

BJayBlue-Kocham%20wszystkie-Dziewczyny%2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...