Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TakakoCraft [Survival + Frakcje][Miła atmosfera][Zapraszamy]


takaks1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sloty: 50 !!

 

 

IP: spo.owncraft.pl:25996 lub takakocraft.gomc.pl

 

 

 

Zwierzęta: Tak

 

11

PvP: Tak

 

 

Premium: Nie

 

 

 

Nether: Tak ! Można odpalić portal tylko admin !Poproś admina o portal i git !

 

 

 

BialaLista: Nie

 

 

 

Tanie rangi !!!

 

 

 

Więcej info na GG: 40199999 !!!!!!!

 

,,,,

Rekrutacja na Wlasciciela Technika/Admina/Moderatora!

 

 

Wzór!:

 

 

 

 

Na Admina Technika/Moderatora/admina:

 

 

Kontakt Skype/GG:

 

Mikro:

 

Wiek:

 

...

Nick:

 

 

Dlaczego ty?:

 

 

Komendy 1/10:

 

Podania pisać w komentarzach !

 

 

 

zasponsoruje tez

serwer napisz na gg: 40199999

Opublikowano

Mikro:niemam ale moge podac gg mikro niestety mi sie popsul

 

Wiek:15

 

...

Nick:MePhiSto

 

 

Dlaczego ty?: poniewasz :

jestem dobrym adminem nie rozdaje eq i mam szacunek do graczy

 

Komendy 1/10: 9/10

Opublikowano

Kontakt Skype/GG: skype (matikonert)

 

Mikro: posiadam

 

Wiek: 15 lat

 

...

Nick: Diego_Pol (premium)

 

 

Dlaczego ty?: znam sie na tym lubie pomagac jestem ucznny i pozytywnie nastawiont :)

 

 

Komendy 1/10: 9.5 (zależy od edycji pluginu)

 

PODANIE NA ADMINA

Opublikowano

PODANIE NA ADMINA NICOLEKOP:

 

Kontakt Skype/GG: GG

 

Mikro: Nie mam, ale niedługo będę mieć.

 

Wiek: 11 (wiem, mało. Liczą się umiejętności, a nie wiek )

 

Nick: nicolekop

 

Dlaczego ty?: Myślę, że nadawałabym się na admina. Jestem dziewczyną. Mam ortografię w małym palcu. Byłam 2 razy

adminem serverów. Niestety padły ze względów finansowych. Lubię tego typu servery. Ogarniam pluginy i komendy.

Z World Guardem i World Editem nie mam problemu.

 

Komendy 1/10: Myślę, że 8/10 : )

 

Dodam od siebie, że bardzo mi zależy na adminie. Dla mnie odpowiedzialnością jest bycie adminem. Każde zadanie, które zada mi Właściciel Servera wykonam dokładnie i starannie. Bardzo proszę nie brać pod uwagę mojego wieku, lub tego, że jestem dziewczyną. Wiek to tylko liczba. (No chyba, że zależy Wam na dorosłej administracji)

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam :)

Opublikowano

PODANIE O ADMINA !

Kontakt Skype/GG: Skype - Michcik031

 

Mikro: Tak

 

Wiek: 11 [ Wiem malo , ale mam duze doswiadczenie - mialem swoj serwer ]

 

...

Nick: W mc ? - Rejan

 

 

Dlaczego ty?: To co mowilem : Mam duze doswiadczenie , jestem pomocny ; ]

 

 

Komendy 1/10: 7,8/10

 

 

 

Moim zdaniem admin nie powinienen placic. Nie bede tego robil.

 

h

ogar spam

1) Edycja pluginów AMXX

2) Naprawa pluginów AMXX

3) Zaawansowane pisanie pluginów AMXX

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...