Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Całkowicie darmowe wejście do komnaty smoka - PandoraMT2


Somerdays

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

W tym poradniku napiszę jak całkowicie darmowo wejść do komnaty smoka

;)

 

1. Pobieramy kamermod'a od kamer'a ze strony

metin2mod.tk

2. Wchodzimy na serwer i idziemy pod komnatę smoka (koniec atlantydy v2)

3. Otwieramy multihack na kamermodzie (F6)

4. I tam jest taka opcja "lewo" "prawo" "góra" "dół" klikamy kilka razy góra

5. Jesteśmy w komnacie smoka

 

Pomogłem? Liczę na like

:)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie widziałem takiego poradnika jeszcze. Później sprawdze czy działa i powiem ale jeśli działa to poradnik świetny i jak najbardziej przydatny dla wszystkich.

2nsj.jpg


Opublikowano

odkrycie jakieś... na logike można to było wziąć i użyć..

 

Tylko nie każdy ma sprawną tą logike ;] oczywiście dobry Tucik i przydatny.

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

tam tracisz 5 a tu 0, naucz sie czytac. Raport i to ty spamujesz :)

Jest już temat,tak jak up napisał...Zresztą,zawsze są stare metody przenoszenia się za pomocą grupy i moda :D .Mógłbyś wrzucić filmik,aby udowodnić,że to działa?Byłbym wdzięczny ;)

Moje tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/830804-tutjak-poprawnie-okreslic-typ-serwera/#entry6120446

http://www.mpcforum.pl/topic/831374-tutmapy-w-metin2/

http://www.mpcforum.pl/topic/830748-tutpoczatki-z-metin2-priv/#entry6120090

 

52691668000374257642.jpg

Opublikowano

Nie odświeżaj ciągle tego wątku, bo to taki lekko wadliwy poradnik. Jak to zablokują to nie będzie sposobu, poza tym chyba każdy kto miał cheaty i logicznie pomyślał, dostrzegł taką możliwość. Gdybyś dodał coś więcej, jakieś screeny, ciekawostki, obojętnie co, bo tutaj nic nie ma praktycznie. Dałbym prefiks Mini-TuT.

Opublikowano

Odswiezam

 

Nie odświeżaj ciągle tego wątku, bo to taki lekko wadliwy poradnik. Jak to zablokują to nie będzie sposobu, poza tym chyba każdy kto miał cheaty i logicznie pomyślał, dostrzegł taką możliwość. Gdybyś dodał coś więcej, jakieś screeny, ciekawostki, obojętnie co, bo tutaj nic nie ma praktycznie. Dałbym prefiks Mini-TuT.

mam prawo odswiezac, jezeli nie to upomnienie dostane :}

 

poza tym, dziwne ze nikt sie nie domyslil, wiesz?

Opublikowano

Odswiezam

 

mam prawo odswiezac, jezeli nie to upomnienie dostane :}

 

poza tym, dziwne ze nikt sie nie domyslil, wiesz?

Ripujesz tematy, bylo.

Każdy raczej się domyślił, że można się tam tak dostać.

wez wyjdz i nie ripuj tematów, które były, bo robisz to 2/3 raz.

Opublikowano

Odswiezam

 

mam prawo odswiezac, jezeli nie to upomnienie dostane :}

 

poza tym, dziwne ze nikt sie nie domyslil, wiesz?

Proszę,grzeczniej trochę.Kłania się powiedznie: Nasz klient,nasz Pan!Przekształcę to pod MPC: Nasz User,Nasz Pan!

Poza tym,że plagiat,to i w ogóle nie estetycznie,ani schludnie.Popraw to,rozpisz się bardziej i (na przyszłość) nie kopiuj ciężkiej pracy innych.

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...