Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Bitwa o Śródziemie 2 - rozpoczęcie gry.


LanuxPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóz mam problem.Mam orginalną wersje, gdy gram w potyczke przez 5 minut to mi sie pojawia klęska i przegrywam.Jest to automatyczny mechanizm przeciw piratom tyle że ja mam orginała...Nie wiem co zrobic...Pomocy reinstal juz był robiony i patche też .Plis

Opublikowano

Reinstalacja gry ewentualnie może pomóc w tym przypadku, jakieś pliki mogły się nie doinstalować.

Zauważyłem problem.Nie moge uruchomic żadnego programu i zmienic grafike na najwiekszą.Co zrobic?

 

Masz wgranego cracka?

Nie gram na orginlce.Ale próbowałem.

 

Wgraj patch.

Nie pomaga.Ale daj linka to spróbuje.
Opublikowano

Jaki błąd Ci wyskakuje? Zainstaluj SP3 jeśli masz Win XP oraz najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Jaki błąd Ci wyskakuje? Zainstaluj SP3 jeśli masz Win XP oraz najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Nic mi nie wyskakuje Poprostu Klęska i przegrywam po 5 minutach.Mam Win 7 sterwoniki najnowsze juz instalowałem

 

@ref

Opublikowano

Nic mi nie wyskakuje Poprostu Klęska i przegrywam po 5 minutach.Mam Win 7 sterwoniki najnowsze juz instalowałem

 

@ref

Uruchom w trybie zgodności z XP SP3 i zainstaluj tego patcha:

http://www.gamefront.com/files/lotrbfme265542polishexe/;5973601;/fileinfo.html

To jest patch do polskiej wersji

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Uruchom w trybie zgodności z XP SP3 i zainstaluj tego patcha:

http://www.gamefront.com/files/lotrbfme265542polishexe/;5973601;/fileinfo.html

To jest patch do polskiej wersji

YY jak to pobrac bo jak daje download to mi strona z błedem wyskakuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...