Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW][HOT][SURV+FRAKCJE]TakakoCraft REKRUTACJA NA ADMINA ON[KTO 1 WBIJE DOSTANIE VIPA]


Unions

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZAPRASZAM NA NOWEGO SERVA

IP:TakakoCraft.gomc.pl

 

Stwory:ON

Zwierzeta:ON

PvP:ON

WL:ON

FAJNA GRA:ON

 

Wzór Podania:

1.Imię:

2.Wiek:

3.Nick w MC:

4.Dlaczego ty:

5.Kontakt skype/gg:

6.Mikro:

7.Znajomosc Komendy (1/10):

8.Od Kiedy Grasz w MC:

 

 

Podania Prosimy Podawać w Komentarzach!!!

Opublikowano

A co mi szkodzi :D

 

1.Imię: Kuba

2.Wiek: 15

3.Nick w MC: Binnion

4.Dlaczego ty: Ponieważ znam się na MC :D

5.Kontakt skype/gg: GG 42026292

6.Mikro: Mam

7.Znajomosc Komendy (1/10): 8

8.Od Kiedy Grasz w MC: Od bety 1.5_3

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Wzór Podania:

1.Imię:Edgar

2.Wiek:13

3.Nick w MC:WiElKaMeGuStA

4.Dlaczego ty:Bo jestem specjalista :P uwielbiam takie rzeczy (bede gral na survivalu)

5.Kontakt skype/gg:Skype + Micro

6.Mikro:Tak

7.Znajomosc Komendy (1/10):7 (Permisja u mnie lezy ale szybko sie ucze ) :)

8.Od Kiedy Grasz w MC:Od wersji 1.7 beta

Opublikowano

1.Imię:Dominik

2.Wiek:14

3.Nick w MC: oODark__KnightOo

4.Dlaczego ty:Ponieważ jestem ogarnięty i nie grifuje,Lubię gadać przez skype/ts i lobię grać w mc

5.Kontakt skype/gg: Tak

6.Mikro:Tak

7.Znajomosc Komendy (1/10):8

8.Od Kiedy Grasz w MC: Od 1.7

Opublikowano

Wzór Podania:

 

1.Imię:Krzysiek

 

2.Wiek:14

3.Nick w MC:FrostMenPL

 

4.Dlaczego ty:Ponieważ znam dobrze komendy nie grifuję,i bardzo lubie takie serwery

:)

 

5.Kontakt skype/gg: skype-Lorq1999. gg-45924341

6.Mikro:tak

 

7.Znajomosc Komendy (1/10):9.5

 

8.Od Kiedy Grasz w MC:od 1.0

Opublikowano

Serwer fajny. Dobrze dobrane pluginy. Podanko na admina:

 

 

1.Imię: Dominik

 

2.Wiek: 16

 

3.Nick w MC: Mr_Kuniek

 

4.Dlaczego ty: Dlaczego ja? Hm... Jestem ogarnięty, znam baaardzo dużo komend, byłem pare razy modem, adminem na innych serwerach, których już nie ma. No w minecrafta gram już bardzo długo, miałem pare serwerów, których też już nie ma, bo fundusze na to nie pozwalają. Proszę o pomyślne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam Keesh?.

 

5.Kontakt skype/gg: Skype: kunieczek

 

6.Mikro: Tak

 

7.Znajomosc Komendy (1/10): 10

 

8.Od Kiedy Grasz w MC: Alpha 1.2.3_01

Opublikowano

1.Imię: Wiktor

2.Wiek: 14

3.Nick w MC: Munioo

4.Dlaczego ty: JEstem mily przyjacielski znam się na komendach admina

5.Kontakt skype/gg: mrhoxedpl

6.Mikro: Posiadam

7.Znajomosc Komendy (1/10): 9

8.Od Kiedy Grasz w MC:Alpha 1.2.6

1390155547-U554535.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...