Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected][MPC] easy mean v1.1 D3D by hP4H ~ AutoAmmo, AutoMedic, Scope ~


Heniut

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

easy mean v1.1 D3D by hP4H

1319585492-U316606.png

Własnoręcznie napisałem całą baze i resztę, więc nie pytać jakiej używam.
- Slots
- Fly [ALT] (ON/OFF f1)
- NFD
- CrossHair
- NoRecoil
- NoSpread
- AutoAmmo
- AutoMedic
- Scope

1319585534-U316606.png

easymean.jpg

1319585591-U316606.png

Windows 7 x64

1319585614-U316606.png

https://www.virustotal.com/file/5a8dc022a47016549af10f0fee314f88abd7db9d2ca3c8602f94fc381d429471/analysis/1357345231/

 

1319585635-U316606.png

https://dl.dropbox.com/u/32449251/hakiery/easy mean.dll

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Hack działa, ale automedic i autoammo się przed chwilą zepsuło ;/

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

#UP tak zwykly fake i tyle xD

 

#DOWN może coś w ferie wydam bo wiecej czasu bd;D

ale i tak już na mpcforum jest sporo userów ktorzy robia hacki (SPRAWNE)xD xD xD xD xD xD xD

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

No pewnie, sam pokaż co potrafisz i napisz przynajmniej swoją bazę ...

 

@edit

Ja mówię o napisaniu własnej bazy d3d, ale pewnie nie wiesz nawet jak się za to zabrać ;)

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

#UP tak zwykly fake i tyle xD

 

#DOWN może coś w ferie wydam bo wiecej czasu bd;D

ale i tak już na mpcforum jest sporo userów ktorzy robia hacki (SPRAWNE) xD xD xD xD xD xD xD

#UP a skad mozesz wiedziec co ja wiem a czego nie, nie siedzisz u mnie w glowie 8S

xD---Kopi_ehxepsa.png

Gość Lord Loginus
Opublikowano

UP@ Bo gdybyś wiedział to pewnie byś naprawił byle jakąś bazę i dodał parę opcji i wrzucił na forum, ale jak widać nawet tego nie potrafisz, a do tego chcesz skopiować sposób Spe@kera

 

 

 

@Top Lekka lipa ten Cheat szybki Crash Win 7 64x

Opublikowano

UP# O ja pierdole juz tak powiem skad wiesz co ja wiem, nie mam czasu na robienie cheatow ostatnio bo sie ucze a jesli ty masz 14 i chodzisz do gimbazy

to masz sporo czasu bo tam nie trzeba sie uczyc! NARA i nie odpowiadaj na moje posty prosze cie bardzo

 

a skad pomysl ze chcesz skopiowac pomysl Spe@kera o.O ??

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

@login

Hmm dziwne sam mam Win7 x64 i mi działa dobrze

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

@CgeneralS & login989

Jestem ciekaw czy wiecie w ogóle co to są konstruktory i de-konstruktory w C++ xD

(o klasach to już nie wspomnę xD )

bo bez tego nie narysujecie menu xD

 

@Heniut

Jak dla mnie to oprócz osób z MCT(nie wliczając webmasterów) to tylko 2/3 osoby(z tego działu) umieją narysować menu...

bo powiedźmy sobie szczerze wystarczy umieć tylko to, bo obejście można skopiować z innej bazy i trochę ją przerobić pod swoją xD

 

@Top

cheata nie testowałem bo mam lekkie problemy techniczne (do niedzieli -,- )

ale jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić to daj ON/OFF na prawą stronę

(przy konstruktorze który mówi po której stronie ma być string dodaj DT_RIGHT... ale to chyba wiesz xD )

aa i takie pytanko czemu nie dałeś chams'a?? :D

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

Bo jak hookuje DIP'a to mam crasha :( Midhook będzie ok?

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Możesz spróbować ale musisz sobie samemu załatwić bo ja dopiero planuje powrót xD

(jak na razie mam jebany błąd z Base.obj -,- )

no ale dziwne że hook tak nagle przestał działać bo one przestają działać po naprawde długim czasie...

może bawiłeś się w obejściu(detour) i przypadkowo usunąłeś jedną linijkę ?? :(

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

Nic nie usuwałem nie będę zdradzał jakiego detoura używam, ale nie jest to żaden z żadnej publicznej bazy.

 

@co do załatwiania to wybacz, ale wszystko piszę sam tylko z fastall miałem buga to prosiłem o kod speakera ;p

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

nawet Cie nie proszę o ten detour :D

a co do załatwiania to ja jeszcze bd korzystał z gotowców bo dopiero chce się zabrać za ASM :D

bo jak na razie jestem w trakcie czytania DX'a (ale nie tamtego krótkiego tutka który jest na 1 stronie googli tylko większego bo chce spróbować swoich sił z grami :D )

ale jak byś chciał jakąś rade pisz śmiało ;)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...