Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4Crafters [Survival + Gildie] [200 Slotów] [Dedyk 24/7] [Non-Premium] [WhiteList-OFF]


wankejgaming

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server To poważny syf

 

1. Lagi jak cholera na spawnie

2 kupowanie diax setów prot 4 od admina mam tu na myśli cb wankej

3 Ja np. Dostawałem od admina o nicku Wankej oraz SerioussPL Diax Set Prot 4 i stack enchant jabłek

 

Pozdrowienia Gildi WuzekIsMy Szczała

 

Pozdro . Dzemik

Opublikowano

@up,

1. Maszyna 32 GB, Procek Intel I7 8 watkow

2. Psujesz reputacje wygadujac bzdury ?

3. Bananowe dziecko, nikt Ci nic nie sprzedawał to ty chciałeś kupywać, ale nikt Ci nie chciał tego sprzedać :

Opublikowano

@UP, na naszym serwerze administracja nie ma dostępu do komendy /gamemode, /give itp.

Jedyną osobą, która ma aktualnie dostęp jestem ja.

 

głupie pierdolenie , jeśli jest administratorem ma dostęp do każdej z komend administratora, chyba że zostało zabrane op ale na co komu taki administrator ?

 

za dużo negatywnych opinii nie wejdę.

Opublikowano

@up, Nie ma jeszcze takiej administracji, żeby można było im zaufać, jest coś takiego jak uprawnienia i nie trzeba dawać komuś od razu operatora...

Negatywne opinie są jak zawsze nieuzasadnione.

Opublikowano

Dlaczego na waszej stronie pisze:

"Design by BartekPob | © Copyright 2012" KLIK

Skoro ten szablon jest wzięty z internetu i trochę modyfikowany? :mellow:

 

To się nazywa przywłaszczenie czyjegoś mienia :O

 

Pozdrawiam

 

PS: Jeżeli nie zostanie ten napis zmieniony to jakiś uważny programista może to zgłosić ;)

 

Liczę na szybką odpowiedź o.O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...