Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Sposoby na zmniejszenie lagow w BF P4F


rafichu8i

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Scin... Wylaczylem... all

 

Jesli o w menadzer i prosec i priorytet i wysoki to nw cz to cos daje.. Chyba pogarsza?

 

Daje najnizsze ustawienia. Tylko nw czy okno czy full?

Opublikowano

AMD E-240 Processor 1,50GHz

2.00GB Dostene 1,60

32bit

Win7 nie pisac zeby zmienic na xp bo nie moge bo to nie moj...

 

Komp ma 1 rok...

 

Trochę słaba ta maszyna, trza coś nowszego niestety.

Opublikowano

Witam ja też mam często lagi nawet na serwie gdzie moj ping to około 30 i niewiem co z tym zrobić.Moj sprzęt to

procesor intel core i5 trzeciej generacji

ram 4gb

grafa Nvidia Geforce 2gb

Windows 7 64bit

Pomogłem? Daj lajka to nic nie kosztuje :rolleyes: .

Opublikowano

Witam ja też mam często lagi nawet na serwie gdzie moj ping to około 30 i niewiem co z tym zrobić.Moj sprzęt to

procesor intel core i5 trzeciej generacji

ram 4gb

grafa Nvidia Geforce 2gb

Windows 7 64bit

 

Chyba nic z tym nie zrobisz to tylko wina gry nie kompa. Na twoim sprzęcie bez problemu powinno chodzić BF3 a co dopiero to.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Równocześnie to może być sprawa neta podaj ile ci leci mb na sekundę

 

 

 

 

 

 

Pomogłem ?? ... Daj łapkę w górę to nic nie kosztuję :D:ninja:

gimpsig1np9.jpg

Opublikowano

Masz bardzo słaby sprzęt. U mnie na pentium 4 3.0GHz są ŚCINY jak chuj przy minimalnych detalach. A tego drugiego: "grafa nvidia 2GB" duzo nam mówi, równie dobrze może być to GT630, które nie uciągnie najnowszych gier, a może być to GTX770, który uciągnie wszystkie na max przy 80FPS z zapasem mocy.

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...